Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám át a...

Hogyan szoktathatnám át a kutyámat, hogy ne csak fűre legyen hajlandó elvégezni a dolgát, hanem betonon is?

Figyelt kérdés
Sajnos megváltoztak az életkörülményeink, lakásba költöztünk, a környéken minden le van betonozva. Füves részhez negyedóra buszozással jutok el, erre napi 3x nincs idő. A kiskutyám a lebetonozott fák tövébe már hajlandó pisilni, de a kakit visszatartja... Hogy vehetném rá, hogy bátran csinálja a betonra? (Felszedem, ahogy a fűről is felszedtem.)
2017. jan. 22. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom...
2017. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokja. Amig nem kakil ne vidd fel. De hol laktok? Ilyet en csak Velencében lattam hogy sehol egy park kozel tavol. Eleg nyomaszto lehet.
2017. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hova kakil??? Kutyapelenkára a házban vagy mi? Ha igen megpróbálhatod, hogy leviszed, lerakod és arra kakil (hátha). Jobb ötletem nincs, ha beszoktattad. De lehet hogy megszokja és automatikusan rááll hogy a betonra kakiljon, bár az enyém soha nem szokott oda kakilni.
2017. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Komolyan döbbenetes, milyen szövegértési gondjai vannak egyeseknek... Ki beszél itt pelenkáról? A kutyám teljesen szobatiszta.


Amúgy most éppen minden tiszta hó, meg le van fagyva, és hóhalomra hajlandó kakilni. De nem tudom, mi lesz, ha elolvad. Így estig visszatartja, amíg füves részre nem viszem, de ez így szerintem nem jó.

2017. jan. 22. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Ami füves rész van, oda nem vihetem, mert "kutyát a fűre vinni tilos" tábla van, és már szólt miatta rendőr. Semmi kedvem kommandózni, meg büntetést fizetni.
2017. jan. 22. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, jobb megoldás nincs, mint hogy nem viszed el a füves részre. Előbb-utóbb kénytelen lesz kakilni a betonon is.

Kutyafuttató sincs a közelben? Hogy tud a kutyád így szabadon is mozogni?

2017. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor nekifutok harmadszor is: mint már leírtam, esténként megyünk füves részre, akkor el is tudom engedni. Ti amúgy ilyen szövegértési készségekkel a hétköznapi életben hogy boldogultok?


Ez költői kérdés volt, meg se próbáljatok rá válaszolni.

2017. jan. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!