Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal,...

Zseraldin2003 kérdése:

Mit csináljak a kutyámmal, Szeretem de átgondolatlan voltam. Eladjam?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy kutyát de nem gondoltam át azt hogy lesz e időm gondozni.

Hiába szoktatom szobatisztaságra egyszerűen nem hallgat rám.Már unom hogy folyamatosan kaki és pisi takarítás.Már egyszerűen nincs kedvem vele foglalkozni.Levinni,semmi.

Kolis leszek jövőre amúgy is és így nem tudok vele mit csinálni.Szeretem csak átgondolatlan voltam.Az az egy baj hogy féltem eladni.Hiányozna és stb.De rossz és a családból már mindenkinek elege van.


2017. jan. 27. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne eladd, hanem ajándékozd el, de gondosan válassz neki új gazdát, hogy jó helyre kerüljön.
2017. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Te panaszkodsz?! Én 12 éves vagyok, és tök süket kutyám van! 5x-ös meló. Sokszor gondolkodom hogy elajándékozom. De ki fogadná el? Senkinek nem kell "hibás" kutya. :( Ajándékozd el, neki is jobb lesz, neked is.
2017. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem a kutyával van baj,hanem a gazdájával.A kutya olyan lesz,amilyennek neveled.Osztom az előző véleményét.Ajandékozd oda valakinek,aki törődik vele.
2017. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretnéd, akkor nem lenne nyűg a vele való foglalkozás. Keress neki gondos gazdát. A szüleidhez is lenne egy-két szavam, hogy miért hagyták hogy kikönyörögd a kutyát, főleg hogy tudtátok hogy kollégista leszel, aztán meg annyival el van intézve, hogy elpasszolod a kutyát...
2017. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékozd el.... Gratula a szüleidnek...
2017. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutya? Mennyi idős és mióta van nálatok?
2017. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
34%

Szia, figyelj, a kutyákat nem tudod szobatisztaságra nevelni, maximum arra hogy jelezzen ha dolga van.

Szerinted miért van annyi kutyasétáltató ember, meg kutya **** az utcán? :)

Egy macska mást, ott az alom, tudja, dolga van, végzi.

Milyen fajta a kutyus?

2017. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, miért kommentelsz, amikor fogalmad nincs a témáról? Miért ne lehetne szobatisztaságra nevelni a kutyát? Eleinte gyakran kiviszed, és megdícséred ha kint elvégezte a dolgát, ebből tudni fogja, hogy az a jó, ha kint wc-zik. Nagy korában is mindig ugyanabban az időben igyekszel levinni, de egy nagyobb kutya nyilván tovább is vissza tudja tartani már mint egy kölyök, így kivárja míg jön a következő séta és akkor pisil. Akkor ez mi ha nem szobatisztaság?
2017. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bollocks ***** válasza:
44%
Add le a legközelebbi gyepmesteri telepen, ha szerencséje van, még a héten elaltatják, ha nincs, akkor élete végéig egy apró ketrecben fog szenvedni. És dugd fel a seggedbe a szeretetedet, mert annyit sem ér. Idióta *$ß@&#$ß&#@*.
2017. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem gondoltátok át. Keress neki szerető gazdit.
2017. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!