Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz 3 kutyám: egy Német...

Lesz 3 kutyám: egy Német juhász, egy Golden retriever és egy Jack Russell-terrier (lehethogy lesz még 1 akita is). Melyik táppal etessem őket? Royal Canin táppal, vagy Taste of the Wild táppal? Fajtához szabva melyik milyen ízű tápot szeret?

Figyelt kérdés
Vagy ha azok nem jó tápok akkor tudnátok nekem ajánlani jobbakat?

#Melyik táp a jobb?
2017. febr. 6. 20:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Taste of wilde sokkal jobb mint a royal. Bator vagy, hog egyzserre 3 kutyát bevállalsz
2017. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%

A Taste of the Wild egy jó 'középkategóriás' táp, a Royal Canint pedig tele van édesítővel és ízfokozóval, gabonával stb amire a kutyának semmi szüksége.


Az hogy milyen tápot szeretnek az egyed föggő.



Megkérdezhetem mi alapján választottad ezt a három(négy) fajtát?

Nagyon eltér a mozgásigényük. Persze nem azt mondom, hogy lehetetlen őket együtt tartani csak nem lesz könnyű dolgod. Akitát pedig nem vállalnék be 4. kutyának. Még ha egyedül van akkor sem mindenki képes megbírkózni vele.

2017. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
9%
ELőszőr szocializáld őket, és ha lehet ne egyszerre vedd őket. A táp, csak kiegészítés legyen, fontos a nyers koszt is, a csont, tojás, zöldségek, a táp csak kiegészítés legyen.
2017. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

minek ennyi kutya? :O


Hidd el nem a táp lesz a legkisebb gond hanem a nevelés,lefárasztás.


Ha megengedheted magadnak akkor TOTW,royal nem olyan jó.


Brit prémium vagy brit care ami még jó.


Viszont ennyi kutyának nem biztos,hogy egy táp lesz a megfelelő! Minden egyed más, mivel magas a fehérje tartalma a totw-nak így benne van a pakliban,hogy vmelyik mehet tőle a hasa. KI kell tapasztalni igazából.

2017. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
70%
hát te aztán jó gazdag lehetsz hogy van kb 1 millád kutyákra. Mert ugye az akita maga 500 000ft körül van, a nj 150 000 körül a jr is így valahogy a goldi az 200-250 000 körül...nem semmi, itt a táp lesz a legkisebb gondod. A nj rendszeres kiképzést fárasztást igényel hogy ne bolonduljon meg, a goldent is nevelni kell habár ez a 4 közül az a legkönyebb, a jr-nek hatalmas mozgásigénye van, vadászkutya és kicsit makacs is az akita meg megint csak vadászkutya, híresen makacs, domináns és nagyon erős a vadászösztöne, nem első kutyának való de nem is másodiknak, nagyon következetesen kell nevelni a szocializációja nagyon fontos. Am' Taste of the Wild. Tegyél le erről az ötletről, vagy inkább az akitáról.
2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
37%
És ezek mind kiskutyák? Lehet velem van a gond, mert bár én szeretem a kutyákat, de gyanús, hogy egy életre megutálnám őket, ha valaki hozzám vágna négy kölyköt, hogy neveljem fel őket.
2017. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
28%
Nemcsak milliomos,hanem időmilliomos is lehetsz barátom.
2017. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy az Akitáról leteszek. Amugy huskym van,tehát tudom milyen,mert ha valamelyik kutya igyényli a játékot (de nagyon ) az a husky. Elbirok vele is. Amúgy meg már volt Jack Russel-terrierem is.Nem volt valami nehéz vele se.És nem hozzám fogják vágni hanem én veszek majd ....Nem vagyok időmilliomos,de van egy barátom aki szivesen segitene őket lefoglalni mert hogy ő aztán tényleg időmilliomos .
2017. febr. 7. 18:23
 9/39 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Főleg a tápos válaszokat mert igazából az lett volna a lényeg ebben a kérdésben.Pedig mindenki a Royal Canin tápra akart rábeszélni,de én akkor is a Tast of the Wild tápnál maradtam. Ezek szerint jól döntöttem. Még 1x köszönöm mindenkinek a válaszokat . :)
2017. febr. 7. 18:32
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
Akkor te nem magadnak, hanem a barátodnak veszel kutyát. Szerintem jelenleg elég neked az a kutya amid van. Ha nincs temérdek időd, akkor hidd el nagyon hamar káoszba torkollik majd az életed. gondold át még 1x. A barátodra ne alapozz jön egy munka egy barátnő, máris nem lesz időmilliomos... Ráadásul egy kutya 10-15 évre szól.
2017. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!