Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinoissal kertes házból,...

Malinoissal kertes házból, panelba,7évesen?

Figyelt kérdés
elegendő mozgással...:Dszerintetek?
2010. máj. 8. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb neki, mintha gazdát kellene váltania vagy esetleg menhelyre kerülne. Én biztosan vinném magammal.
2010. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos elmondom mi a helyzet:S

még nincs igy, még csak 2éves, de én nagyon szeretek előre tervezni, és ha elvégzem a fősulit, akkor elviszem magammal, mert már szeretnék külön életet...de ha nem leszek olyan helyzetben, akkor csak panelba tok menni, bár mintent meg fogok tenni egy pici kertesért..

de semmi pénzért nem hagynám anyáélknál, ő az enyém, csak az egyém....

mindeképpen jön velem...

potosan azrét nem megyek másik városba tovább tanulni, mert csak koliba tudnék, oda pedig nem vihetem a kutyát...mindeki hülyének néz emiatt, de nem érdekel..:) a kutyám a mindenem, nélküle y lépést sem mozdulok..

amugymeg imád benn lenni, és szerintem elegendő mozgással, még jobban is érezné magát, mint itthon, ahol kinn kell lennie, mert Aszüleim nem engedik be a házba..:)

2010. máj. 8. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán! Bármilyen kutyát lehet panelba tartani ha eleget mozgatják! Attól, hogy kertben van nem jobb neki semmivel sem, de nem is rosszabb. Az a lényeg, hogy majd tegyenek mindennap nagy sétákat és akkor nem fogja szétszedni a kutya a lakást.
2010. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!