Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az afrikai oroszlánkutya...

Az afrikai oroszlánkutya gyerekbarát?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy sportos de nem tudom hogy ez a kutya gyerekbarát-e.
2017. febr. 18. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem annyira gyerekbarát. Őszintén szólva nem is az az odabújós fajta. Elég kemény kutya, nem való akárkinek.
2017. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
:D Persze, imádja a gyerekeket, de akkor már inkább szerezz egy kangalt, pont olyan gyerekbarát az is. :D
2017. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kangált mert szerintem túl nagy.
2017. febr. 18. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nevelés kérdése is. Unokatesóméknak 3 afrikai oroszlánkutyájuk van, a családban 2 kisgyerek van. A kutyák közül 2-en őrzésre vannak nevelve, végtelenül szófogadóak, a harmadik pedig kölyök még. Ha elmegyünk hozzájuk, nagyon aranyos kutyák, bújósak, szeretik a simogatást, nagyon türelmesek, lehet Velük játszani, bemehetnek az házba. Persze megvan a súlyuk, izmos, erős kutyák, ezért vigyázni kell Velük, véletlenül kárt tehetnek a gyerekben, de olyanok, mint bármely más kutya.
2017. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.
2017. febr. 18. 15:38
 6/6 Nyammogi ***** válasza:

Tudom, már elég későn válaszolok, de azt kell mondjam, hogy imádja a gyerekeket. Nekem is RR-em van, szukácska, ki nem negedné a gyereket a látóteréből, ha idegen jön (akár barát, akár teljesen idegen személy) csak akkor mehet a gyerek közelébe, ha ő is ott van és figyel.

Az első hozzászólót cáfolnám, a maga 50 kg-jával ölkutya. folyamatosan bújik, jön oda, ölbe fekszik. nevelés kérdése minden!

Mondjuk megjegyzem, hiába ilyen bújós velünk, vígan végig mernék menni a Népszínház utcában vele éjszaka, és nem lenne bajom...

2017. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!