Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem a megszokott...

A kutyám nem a megszokott módon egész nap alszik. Köhögött és reggel nagyon csipás volt a szeme. Nem lázas de lehet, hogy beteg? Megfázhat ilyen időben?

Figyelt kérdés
Mindig a közelünkbe szokott lenni de most félre ment aludni, lehet, hogy csak ilyen napja van, az orvosunk csak holnap 17-től rendel. Ha esetleg megfázott akkor kamillatea jó neki?
2010. máj. 11. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sem orvos nem vagyok és nem is láttam a kutyust,de elég sokminden lehet. Akár torokgyulladás, megfázás vagy bármi más is. Ha komoly a gond, akkor a holnap 5 óra messze. Próbálj keresni egy elérhető dokit.Én azt mondom inkább nézesd meg mielőbb...tapasztalat...sok sikert.
2010. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enni eszik rendesen? Utazott mostanában kocsiban? Nem lehet, hogy huzatot kapott?
2010. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet hogy csak betépett egy kicsit.. Süteménymaradékot szokott enni?:)
2010. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én sem vagyok állatorvos, de szerintem nincs nagy baj. Egyébként múltkor olvastam, hogy az állatok is ugyanúgy elkaphatják az ember betegségeit, ezért ha betegek vagyunk, akkor ne nagyon ajnározzuk őket, mert elkaphatják.

Lehet, hogy láza van (bár szerintem van valami gyulladás a szervezetében)

2010. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen,elkaphatnak emberi betegséget is. Sok állatot tartok, de sajnos a kutyum olyan betegségben pusztult el,amit már vagy tízszer láttam a sajátjaimon és kicsit hibásnak is érzem magam,hogy akkor egyszer nem ismertem fel idejében. Nem akarok rémisztgetni,sajnálom, csak inkább szakira bízom a dolgot.De ez csak az én véleményem :)
2010. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Felhívtam az orvost azt mondta ne aggódjam tul, holnap vigyem be addig adjak neki kammillateát ésazzal is borogasam a szemét.


Ő is mondta hogy lehet hogy huzatot kapot mert eszik rendesen és mostle is jöt meg tegnap atokáztunk a szüleimhez...


De jöszönöm és minden rezenésre fgylni fogok a lázát megmértem nincs neki.. holnap megírom mi lett:)

2010. máj. 11. 17:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálink nincs mokás süti:)
2010. máj. 11. 17:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Am ha beteg vagyok nem engedem a közelembe meg a hálóba amugy sem jöet be..
2010. máj. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!