Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a magyar és a...

Mi a különbség a magyar és a német vizslák között?

Figyelt kérdés
Jellemükre vagyok kíváncsi. És melyik illik bele inkább a nagyvárosi életbe?

2017. márc. 31. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A német vizslák önállóbbak, sokszor makacsabbak, mint a magyar vizslák.


Hogy melyik való városba, szerintem jellem, mintsem fajta kérdése.

2017. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A város egyiket se zavarja, ha kap megfelelő mennyiségű és minőségű foglalkozást.

A német vizsla keményebb darab, a magyar "bolondabb". Röviden azt tudnám tanácsolni, hogy a németet akkor válaszd, ha katonásabb vagy, a magyart akkor, ha jó a humorod :)

2017. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Német vizslának több mozgás kell:) az agyi fárasztásból is többet igényelnek.

Ahogy alumi is írta, a magyar vizslák jo humorú embereknek való. Hidd el, tiszta bohócok:D

2017. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem német vizslám van. Akkor válaszd, ha egy nap 3, de legalább 2 óra mozgást (intenzívet, nem pórázon háztömb körüli sétát) biztosítani tudsz neki. Kemény, határozott gazda kell hozzá, mindig katonásan kell velük bánni, indokolatlanul szeretgetni, babusgatni nem érdemes, viszont dicsérni nagyon is szabad. Rendszeres agyi lefárasztás is kell, különben szétszedi a házat. Ha ezeket a feltételeket biztosítani tudod

neki, jól meglesztek együtt. A magyar vizslák bohókásabbak, könnyebben kezelhetőek, persze rendszeres lefárasztás mellett. Ha kezdő vagy, a magyart ajánlom.

2017. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!