Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-K9 hám kérdés? Vagy...

Julius-K9 hám kérdés? Vagy egyáltalán milyen hámot?

Figyelt kérdés

egy 5kg-s terrier keverékről van szó, másfél éves. Nagyon féltem, mert nem lehet behívni, így olyan hámot szeretnék neki választani amiből 100% hogy nem tud kibújni, és a csat vagy a karika sem törik szét, pattan el. Most egy Matis Pet Y hámja van, ebből nem nagyon bújik ki, de szeretnék valami biztonságosabbra váltani. A kiszemeltjeim közül ez a kettő lenne:

[link]

Vagy ez, bár nem tudom mi a különbség a kettő között:

[link]

Persze a kíbújás-gátláshoz mindenképpen rendelnék hozzá ilyet is: [link]



Csak sajnos megoszlóak a vélemények, és valaki azt írja tuti kibújik belőle, valaki pedig, hogy szökésbiztos.


A hám+Y öv teljesen biztonságos?

Mi a különbség a sima és IDC hámok közt? Megbízható a márka?

Milyenek a személyes tapasztalataitok?


2017. ápr. 4. 08:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Közben írt egy kedves felhasználó priviben egy választ, szeretném belinkelni, hogy másnak is használra válhasson:

"Szóval en az Y öv helyett a nyomáselosztót ajánlom, (énis most fogok rendelni) ez sokkal kényelmesebb nekik, kiparnazott, vízálló stb. Egy picit drágább mint az Y öv, de szerintem sokkal jobban megéri:) [link]

Még egy utolsó kérdés: a sima powerhámhoz vannak ezek a kiegészítők vagy ai IDC hámokhoz is jók?

2017. ápr. 6. 19:50
 12/20 anonim ***** válasza:
Mindkettőre jo elvileg, legalábbis a nyomáselosztohoz azt írta az oldal:)
2017. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 6. 20:41
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi ez a nyomáselosztó, de a K9 típusú hámból tud a legkönnyebben kibújni a kutya. Többet is ismerek aki megoldotta a szabadulást. Inkább valami klasszikus típust vennék, azok sem rosszabbak (sőt menekülés szempontjából jobbak) és mellesleg olcsóbbak is.
2017. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ne sértegess!

Amit írtam minden kutyára érvényes!

Ha valamilyen érzékszerve nem működik akkor más csatornán kommunikálj vele.

Legyél ötletes ,találékony, kisérletezz, hálás lesz a kutyus ha sikerül, jobban mint egy hámért lenne!

2017. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mielőtt még jobban nekiesnél 12 éves vagyok, és már nyárra mindent megmozgatva elintéztem hogy Pesten megnézze egy állatorvos! Jövő héten visszük Szombathelyre, mert megnézetjük a lábát amivel szintén baj van! Továbi válaszaidat nem fogom csak lepontozni hanem jelemtem is, mert teljesen Off. Akkor végre kitiltanak innen. A többi választ köszönöm, a nyomáselosztóhoz azt hiszem lehet rakni nyakörvet, ha kibújna az majd megtartja.
2017. ápr. 7. 09:42
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha azt akarod, hogy a Nyakörvhöz is csatlakozzon, akkor az "I" övet érdemes választani, ugyanis az a nyakorvvel is csatlakozik, bár a hátránya az, h ehhez K9-es Nyakörv is kell ami belepasszol.

Most néztem meg es sajnos csak 1,2,3,4 méretre való van csak, mert ezt kifejezetten munkakutyaknak van, es ok ugye nem 5kg-osak:D

De ne busulj, a nyomaseloszto is tökéletes lesz. Meg amúgy is melyik kutya akarna elszökni egy ilyen csodálatos gazditól? :) próbálkozott mar vele, vagy csak te félted?

2017. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak féltem :) Nem tudom ismerlek-e, de nagyon cuki vagy, hogy jó gazdinak tartassz <3 Köszi a bíztatást, majd meglátjuk mi lesz :)
2017. ápr. 7. 19:12
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, tegnap megvettük! A fressnapf-ban rápróbáltuk a mini mini méretet és tökéletes. Csináltunk egy kibújás tesztet, és ahogy a hámot előre húztam inkább orra esett, minthogy kibújjon. Kapot hozzá "adófizető" feliratot is.
2017. ápr. 14. 11:21
 20/20 anonim ***** válasza:
De szuper❤
2017. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!