Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet tanitani egy 2 éves...

Meg lehet tanitani egy 2 éves utcára dobot, rossz sorsu, havanese kutyust hogy ot jöjön meletem még ha nincs is poráz rajta? Mert találtunk egy kutyust de. Gazdi meg let de nem kellet neki és mi meg meg tartjuk

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 23:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet termeszetesen, meg egy 10evest is. De, ha ezt a kerdest te itt rakod fel, ebbol egyertelmuen kiderul, hogy egyedul nem fog menni, kutyaiskolaba kell menni, vagy pedig a netet napokon at kell bujni es ezzel kapcsolatos temakat olvasni folyamatosan. Itt ugyanis nem lehet leirni, es kulonben is irasbol sosem fogod megtanulni, max videobol, vagy ha eloben latod es csinalod is, es a kikepzo latja, hogy mit csinalsz rosszul. Kizart, hogy csak olvasasbol ugy meg fogod tudni tanulni, hogy nem fogsz hibazni. Nem olyan egyszeru.
2010. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
azt én is tudom.de csak azért kérdeztem mert még felnöt kutyát nem tanitotam még ugy mert én csak kis kölyök kutyát tanitotam még .de azért köszönöm.és nagyábol tisztában vagyok a fajtával
2010. máj. 15. 23:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Kutya suliba kell vinni. Hozzáértéssel, türelemmel és szeretettel bármire meglehet tanítani egy kutyát amire fizikailag képes.
2010. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
okéska és ez menyibe kerülhet 1 honapra ?meg a 10.ker be hol van ?ja és az állat orvos az hol van a 10 .kerbe?mert mi egy szakorvoshoz vittük de az a 17 be van
2010. máj. 16. 10:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Te írtad ki a szaporítós kérdést is igaz?
2010. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ign de nekem van egy hofehér havanese kutyusom is. és amit találtunk nem öt akarjuk vinni hanem a 4 évest és neki vannak papirjai csak tk nincs de öt vettük
2010. máj. 16. 11:23
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha nincs tk, akkor nem fajtatiszta. És akkor nem tenyésztőtől vettétek hanem szaporítótól.

olcsokutya.uw.hu

2010. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
pedig fajta kutya mert meg izsgáltuk és fogunk csináltatni tk-et
2010. máj. 16. 14:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Felnőtt kórban tkt csinálni csak dns vizsgálattal lehet. És az több százezer forint.
2010. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
az nem baj akor is csinálok hogy örüljön mindenki mert törzskönyv néküli kutya az márt feltétlen korcs?azt mondja mindenki pedig volt dokinál is a kutyusom
2010. máj. 16. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!