Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan köhög a kutyánk,...

Folyamatosan köhög a kutyánk, szerintem lázas is. Egy éjszaka alatt lehet komoly baja?

Figyelt kérdés

Aggódok érte.

1 és fél éves tacskó keverék. Azt már észrevettem, hogy napok óta olyan "horkolva" veszi a levegőt, de nem mindig, csak ha nyugalmi állapotban van. Olyan mintha be lenne dugulva az orra. Eddig nem törődtem vele, de aztán egyre többször elkezdett tüsszögni, folyni egy picit az orra, ma reggel óta pedig köhögni is.

Lehet hogy lázas, mert a füle töve is meleg, az orra pedig nedves, de meleg. Szerintem fáj a torka is, most is csak fekszik és látszik hogy nem érzi jól magát, folyamatosan csak megy le a szeme :(


Egyébként életkedve azért még van, 1 órája volt az esti séta és elég sokat futottunk gond nélkül.


Télen is volt valami torokfertőzése, de akkor csak egy icipici láza volt, tüsszögött meg köhögött. Konkrétan most is ugyan ez van, annyi különbséggel, hogy most szinte folyamatosan köhécsel, olykor öklendeznie is kell, de persze nem jön semmi. Ezért is tippelek arra hogy valószínűleg fáj a torka.


Ugye egy éjszaka alatt nem lehet komoly baja? Ha holnapig nem javul mindenképp elvisszük orvoshoz.



2017. júl. 4. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lesz baja. Holnap mindenképp vidd orvoshoz, mert kezelés nélkül nem lesz jobban. Jobbulást neki!
2017. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!