Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtátok? Remélem segítek...

Tudtátok? Remélem segítek ezzel valakinek!

Figyelt kérdés

Kutyám füle nagyon be volt gyulladva.És kiderült,hogy a baromfi húsra allergiás.Amióta nem kap baromfit azóta gyönyörűek a fülei.

Ezzel nem azt mondom,hogy akkor ez minden kutyára igaz.De érdemes ki próbálni,hogy nem adsz neki pár hétig.


2010. máj. 23. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyés is allergiás bizonyos fehérjékre. Szintén volt fülgyulladása, de nem jöttünk rá az okra. Míg végül kiderült, hogy az ételallergiája okozta. Ha huzamosabb ideig kap olyan kaját, ami nem jó neki, akkor a hasmenés mellett a füle is begyullad. :( Én is meglepődtem, mikor kiderült...
2010. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondom azt, hogy kár, hogy nem lehet a kérdéseket is értékelni. Én ezt biztos felértékelném. ^^


Elég érdekes, és hasznos infó. Egyik ismerősömnél pont ez van, most legalább tudok neki segíteni. :)

2010. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak folyamatos bűzmirigy problémái voltak a baromfitól. Az állatorvos tanácsára leálltunk mindenféle olyan tápról is, amiben baromfi van, a kutyus 2 hét alatt rendbe jött. Pedig 8 hónapos korára oda jutottunk, hogy ki akarták operálni a bűzmirigyeit. Most 1.5 éves és köszöni szépen, jól van :-)
2010. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!