Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktak mondani Nagy...

Mit szoktak mondani Nagy Kutyákra?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki folyton azt mondja a kutyámra, hogy Napóleon komplexusos, pedig egyáltalán nem az. Ezt csak azért mondja, mert az ő kutyája nagyobb, és jobb, mert fajtiszta. Szeretnék valamivel vissza vágni. Van valami olyan hasonló mondás, mint a NAPÓLEON KOMPLEXUS, csak nagy kutyákra mondják?

#kutya #napóleon KOMPLEXUS
2017. aug. 21. 13:33
1 2
 1/12 Duenna ***** válasza:
100%
A lány egyáltalán tudja, mit jelent a "Napóleon komplexus" fogalom? Kérdezed meg tőle, hogy mit ért alatta!
2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a tied is fajtiszta. Amugy szamit? Felesleges felvenni a kesztyut, mert holt vita es a draga idod pazarlod vele. Hasznosabb ha kutyaddal toltod ezt az idot😀
2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

???

Miért, neked nem kutyád van? Akkor az is fajtiszta...


Amúgy meg nem kell ilyenekkel foglalkozni.


Nekem pitem van, és sokan azzal vannak elfoglalva, hogy milyen vékony kicsi. Nem bírom elmagyarázni, hogy pont méret, hisz 22-24 kg. Mert a köztudatban az van, hogy "harciktya - dagadt, robusztus állat"...

Úgyhogy már nem is próbálom. Ráhagyom az ilyenekre.

2017. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a kutyát bántanám, mert ebben ő nem hibás. Hidd el, a legidegesítőbb az neki, ha rámosolyogsz mikor ezt mondja, és elsétálsz. Utána legalább 1 óráig puffogna (tapasztaltam már ilyet :D ) . vagy egyszerűen nevesd ki, nem kell vitába bonyolódni/visszavágni, mert akkor eléri a célját. Provokál, de ha te nem veszed fel, akkor mit sem ért a próbálkozása. Szóval inkább mosolyogj rá, nevesd ki, ez a legjobb visszavágás, lássa, hogy nem is érdekel. Magadat sem kell ilyenekkel idegesíteni. Persze, sokakat érint érzékenyen (többek között engem is), ha a kutyájukat fikázzák, de ha te is elkezded az övét, mivel vagy jobb tőle? Plusz, mint írtad, hogy a kutyád nem is napóleon komplexusos, ha te is mondanál valami hasonlót a kutyájára, joggal védekezhet ő is, hogy de nem is.

Na mindegy, nem tartok itt szent beszédet, ha nagyon be akarsz szólni, akkor én inkább valami ilyen megjegyzést ejtenék el, amikor beszól a kutyának :

"De legalább okosabb, mint te ;) " és elsétálsz.

2017. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Duenna ***** válasza:
88%
Nekem fajtiszta korcsturmix tacskó nem tudom milyen keverék kutyám van, és nagyon büszke vagyok rá, hogy nekem van a leggyönyörűbb, és legszerethetőbb kutyám a világon! Na, most akkor jöhet nekem bárki bármilyen velős fogalommal, hogy nekem milyen kutyám van, les.arom! :D
2017. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya fajtszta, de nem minden kutya fajtatiszta!

A lány kutyája pedig csakis és csak akkor nevezhető fajtatisztának, ha rendelkezik törzskönyvvel. Nem, nem ugyanaz az oltási könyv és a törzskönyv. Az utóbbit a tenyésztő adja.

2017. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, mekkora s3ggfej lehet a csaj! Minek lógsz ilyennel,

minek keveredsz ilyen kisebbségi komplexusos lököttel ?


Biztos a pasikat is méret szerint kategorizálja majd, de hidd el, az is az ő nyomora lesz.

Ha már versengeni akarsz vele hüleségben, ilyen primitív beszólásokra reagálni, hát mondd meg a szerencsétlennek, hogy "kis kutya se ugat hiába!"

-----------------------------------------------

Kis kutya, nagy kutya nem ugat hiába,

Van nekem szeretőm Szeged városába,

Szeged hires város, Tápéval határos,

Ott lakik a babám, kivel leszek páros.


Kis kutya, nagy kutya nem ugat hiába,

Van nekem szeretőm Nánás városába,

Olyan mind a kettő, mint az aranyvessző,

Szőke is, barna is, szeret mind a kettő

-----------------------------------------------------

Aki a kicsit nem becsüli....

FajTAtiszta lehet ugyan a kutyája, a nagysága attól függ igazán, mennyire szeretik.

Miért kell neked minden hülyeséget überelned?

Mondd meg neki, hogy ha agyilag akkora maradt csak, hogy icipicinke, mégis neki is van biztosan, aki ilyennek szeresse.

Téged meg felejtsen békén. Értelmes csajok nincsenek a környezetedben? Télleg ilyenek szellemi szintjére kell züllened?

Szeresd a kutyusod és egészséges legyen, ne másokét akard fölülmúlni!

2017. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyékkel, hülyeségekről nem vitatkozunk, mert fárasztó és értelmetlen.
2017. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vívunk szellemi csatát fegyvertelennel ;) !
2017. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, akkor beszéljen nagy kutyáról, ha ez is az övé lesz! [link] .

Addig meg duguljon el. Miért nem kerülöd az efféléket? Magadat minősíted csak, ha vissza akarsz vágni, mert csak a szarnak adsz egy pofont.

2017. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!