Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok a Tosa Inu...

Ti mit gondoltok a Tosa Inu fajtáról?

Figyelt kérdés

Aki ismeri a fajtát tudna írni róla

Aki pedig nem ismeri itt egy link róla

[link]



2017. szept. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy Magyarországon sok ember van, aki élőben látott volna már ilyen kutyát.
2017. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én se hiszem de nekem nagyon megtetszet a fajta :)
2017. szept. 14. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tosám van. Amúgy egyre több embernek van tosája. Jó persze azért ritka fajtának számít de a neve az kezd elterjedni. Amúgy addig jó amíg nincs elterjedve. Amikor 6 évvel ezelőtt legelőször elmentünk oviba Frankoval már akkor is az én kutyámon kívül volt 2 kölyök aki tosa volt.

Amúgy hát nagyon erős kezet kíván főleg ha valakinek kan kutyája van. Mivel a természete enyhén szólva nehezebb meg hát az a kutya 80-90 kg lesz. Én kutyám 87 kiló és simán elvan más kanokkal de ez nem lenne így ha kölyökkorában nem lett volna megnevelve és szocializálva ami a legfontosabb a tosánál.

A mi kutyánk kinti-benti kutya. Amúgy mire vagy pontosan kíváncsi?

Amit gondolok róla az az hogy imádom.

2017. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Elsősorban az érdekelne hogy melyik kennelből van illetve ha emlékszel-e még akkor az ára is érdekelne. Persze azóta biztos emelkedet vagy ép csökkent amit nem hiszek :D

És még a nevelhetősége makacs-e vagy könnyen kezelhető.

Az emberek nem félnek-e tőle.(csak mert amikor én sétáltatom a kölyök közepestestű kutyám aki nagyon barátságos nagyivbe elkerülnek)

Mennyit eszik?milyen tápot?

2017. szept. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!