Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek ajanlanatok a pit bull t?

Kinek ajanlanatok a pit bull t?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sok idővel, tapasztalattal rendelkezőknek akiknek már volt keménykötésű kutyájuk és értelmezik, felismerik ha nem jó valami. Határozott, felelős, következetes.


Te ilyen kutyát szeretnél? Írj egy kicsit magadról hátha tudunk segíteni

2018. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Akinek még akkor is van kedve agyatlanul rohangálni, játszani és tanítani, amikor már a bele kilóg.

Akinek van ereje elviselni a sok ostoba ember csípős megjegyzéseit, harcikutyázást, pibbúlozást.

Aki elég határozott, keménykezű, mindeközben nyugodt és nem hagyja a fejére nőni a kutyáját.

Aki tudja, hogy egy pitet kertben tartani baromság és kicseszés a kutyával.

Én csak ajánlani tudom a fajtát, nekem az egyik ebzetem egy 5 éves herélt pit. Remek kutyák, bátrak, könnyen taníthatóak, simulékonyak, imádják az embereket. A többi kutyával, házi állattal korán kell összeismertetni, semmi probléma nem lesz vele.

Az enyém abszolút nem makacs, inkább mintha az árnyékom lenne; nagyon aktív, folyamatosan mozgásban van, igazi energiabomba. :)

2018. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Én személy szerint első saját kutyának vettem pitet (papiros kutyát, nem bulltypet)

Sportos se vagyok, futópaddal helyettesítem a sok futást, természetesen 2 naponta séta, edzések naponta.


Semmiképpen nem Sziszoor Milánoknak. Nem bandázos kutyák, nyilván náluk is van olyan aki elviseli a többi kutyát, de nem a réten sok kutyával, pillangó kergető fajták.

Számít az is hogy a szülei mit csinálnak, szülök, nagyszülők meccses kutyák voltak e.


Annak, aki nem a 40-50 kilós kutyát tartják Pit Bullnak.


Egyébként a tenyésztő, bizonyára megállapítja majd hogy való e neked/neki az a fajta. :)

2018. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Sportos, határozott jellemű embernek.

Olyannak, aki kicsi korától nagy hangsúlyt fektet a kutya szocializációjára és nevelésére, sokat tud és akar vele mozogni, kirándulni, futni, játszani.

Aki hajlandó kutyaiskolába is járni vele, ha megakad a nevelés során.

Aki lakásban tartja (télen mindenképpen), ideális esetben kertes házban, szabad bejárással a lakásba.

2018. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!