Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajkutyát ajánlanátok,...

Milyen fajkutyát ajánlanátok, ami intelligens, jó házőrző, kevésbé igényes a bundája?

Figyelt kérdés
Van pici gyerek a családban 4 éves. Kertesház.

2018. márc. 27. 21:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Labrador vagy Vizsla
2018. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Roti
2018. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Riasztót és kamerát! Ha a 4 éves gyerek mellé akarsz kutyát, akkor bolognese, havanese.
2018. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Először is nem faj hanem fajta... A faj az maga a kutya... Olyan házőrző nincs ami kevésbé igényes bunda szempontoból és jó házőrző... A HÁZŐRZŐ kutyákat hidegebb helyekre tervezték... De tudom ajánlani a boxert, már már el családi kutyásodott de ha olyan kennelbol hozod akkor nem csalodsz benne. Emellett ugy irjak idézzem "örök gyerek" ebbe azt lehet érteni hogy nagyon játékos.. De valojában van egy kiallása és ne hidd hogy majd a családját akit szeret amikor esetleg megtámadják akkor ott hagyja. Valójában több olyan kutyát ami kis szőrű és házőrző nem ismerek. Szamtalan olyan kutya van ami rövid szőrű es személy védelemre használják. Fekete orosz terrier akik "cuki" kis fekete bunda gombolyag... De olyan kemény hogy az nem ismer határt.. De mondjuk én nagy lendülettel akartam irni a bullterriert vsgy staffit és ehez hasonlók de sajnos őroluk sok rossz terjeng és remelem tudod az azert van mert rossz kezekbe kerult. De amúgy igy utolso megjegyzésnek.(rövid szőrű kutyát nem tartunk kint csak max ha van egy pihe puha meleg kis kutyaháza
2018. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ne az alapjan donts h mi melyiket ajanljuk, hanem h meik tetszik neked, am énis rotis vagyok, mindegyiket kell tanitatni ha nagyot akarsz, nehogy kiszokjon es..

ill sokat esznek

2018. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Igen a roti is csak az nem kintre való es gondolom nem bentre akarjatok
2018. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
Kuvasz, ha tudsz bánni vele. (De a gyereket még évekig semmilyen kutyával sem tanácsos egyedül hagyni.)
2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
De lehet mondani argentin dog, malinoise, boarboel, tosa inu,
2018. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Az a lényeges kérdés, hogy mennyire vagytok tapasztalt kutyatartók? Tapasztalatlan kezekben gyerek mellé egy csivava is lehet nehéz dió, tapasztaltaknál egy kuvasz is tökéletes társ...
2018. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Németjuhászunk volt :)) Nekem a golden retriver tetszik, de az nem házőrzésre való. A labrador valamiért nem tetszik. Argentín fogom gondolkodtam, de az a férjemnek rémísztő küllemű
2018. márc. 27. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!