Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás utáni varratszed...

Ivartalanítás utáni varratszedésnél így kell kinéznie egy sebnek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 30. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nincs begyulladva? Nem néz ki jól.
2018. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gennyesnek látom. Nem ártana megmutatni a dokinak
2018. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerdán voltunk állatorvosnál, szerinte rendben van a seb szerintem meg nem.

Kék lukács krémmel kenegetem neki és holnap veszek tölcsért mert azt nem adott mondván úgysincs szüksége rá, eddig nem is volt gond, de mostanában folyamatosan nyalogatja.

2018. márc. 30. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó én úgy látom még össze se forrt. Az enyémnek varrat szedéskor csak egy halvány piros csík látszódott.
2018. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk piros sem volt, csak egy halvány csík, ahogy összeforrt a bőr. Ez nem szép sajnos a kép alapján.


Kérdező, kezelgesd, ne hagyd, hogy piszkálja, a krém jó, de ha nem javul egy másik állatorvosnak mutasd meg.

2018. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl szép seb, nekünk sem így nézett ki. Nekem is olyan mintha nem lenne rendesen össze forrva szerintem ezt mutasd meg dokinak.
2018. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szukámat 3 hete ivartalanították, neki is csak egy halovány forradás volt, most már az sem.

A te kuryusod sebe úgy néz ki, mintha kapcsokkal zárta volna be a sebet az orvos. Nagyon csúnyán varrta, borzasztó sok a lyuk a bőrben. Gyulladtnak is tűnik.

Krémezd tovább, ne hagyd hogy piszkálja. Keress másik állatorvost, aki foglalkozik is a kutyával.

2018. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!