Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kertes hazban levo kutyak...

A kertes hazban levo kutyak miert nem mindig ugyanazon a helyen vegzik a nagy dolgukat? Azt hittem ennel okosabbak

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kutyám van kertesben, egyik sem ugyanoda végzi. Oda, ahol épp kedve van.


Az utolsó mondatot meg nem értem. Mihez kéne okosabbnak lenniük. Mert, mi bajuk lesz, ha ugyanoda végzik?

2018. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 kutyám van*
2018. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszrevetted mar, hogy kakilas utan 1-2 kutya kapar? Tudod miert? Mert a szagat akarja terjeszteni. Nos, azert nem ugyanoda kakilnak, hogy minel erthetobb legyen a tobbi kutyanak: "EZ AZ ENYEM!"
2018. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Az enyém mindig ugyan oda végzi, de erre meg kellett tanítani.

A kutya pont annyira okos, amennyire szüksége van rá. A háza/vacka környékén nem piszkít, a többi meg tök mindegy neki.

2018. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt olyan kutyánk, amelyik mindenfelé csinálta, és olyan is, amelyik mindig egy helyre, nála egy kis kezdeti dicséret után természetes volt (mondjuk mindkettőnél viszonylag ritkán fordult elő, hogy nem séta alatt intézték el).
2018. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém úgyan arra a részre piszkít mindig, sose volt rá tanítva. Az udvar azon sarkát választotta ahol amúgy nem játszik, fekszik stb csak kakilni jár oda
2018. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!