Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleménytek a francia...

Mi a véleménytek a francia bulldogról?

Figyelt kérdés

Szerintetek első kutyának jó lenne?

Pnelba a megfelelő mozgási feltételek mellett (napi három séra)

Mit gondoltok a személyiségéről

Az "éltképtelen, nem is igazi kutya" válaszokat kérlek mellőzzétek



2018. jún. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kettőt ismerek, mind a kettő jó természetű nyugodt. Az egyik panelos, ő együtt él több kutyával is, és nincs vele semmi baj.
2018. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nincs bajom a bulldogokkal, bár lássuk be, elég beteges fajták. Panelba simán elvan, kertbe nem is érezné jól magát, nagyon fázós és nyáron meg hőgutát kap. Ha megfelelően bánsz vele nem lesz semmi baj, de csak tenyésztőtől vegyél, ami bár kicsit drága, de a szaporítókban ne bízz!
2018. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első kutyának, csak ha van türelmed és pénzed jóó sok.

Diszplázia, Brachycephalic szindróma, patella ficam, Hemivertebrae, Von Willebrand, szájpad hasadék, szűk légutak, szembetegségek, bőrbetegségek, hőguta, ezerféle allergia. Ennyi betegségre hajlamos.

Azért mondják rá, hogy életképtelen, mert egyedül nem tudna létezni, életben maradni, mivel segítség nélkül nem tud szülni és annyi betegsége van, hogy ember nélkül már rég kihalt volna.

Ismertem bulldogot(nem is egyet), ami annyira örült a gazdinak, mikor hazaért, hogy a nagy örvendezés közepette simán megfulladt.

2018. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
állatkínzás a tartása és a tenyésztése is, nem pláne a szaporítása, borzasztó beteges ratyiknál népszerű, nem nevezhető kutyának tipik gyerekpótlék.
2018. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyisegre teljese rendben,sajnos a nagy meleget tenyleg nem bírja hosszutavon,nálam bőrbetegseg jött ki a francia bulldogomon!

Kedves,aranyos,szeretni való,nagyon játekos kutyusok!

Ha szerencses vagy és kifogsz 1egeszséges egyedet akkor sok élmenyed lesz vele!

Hajrá!

2018. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Imádnivaló teremtések, nagyon szeretik a gyerekeket, lakásban nagyon jól viselkednek. Persze tanítás és szocializálás kérdése is ez.

Jóindulatú, kedves , de makacs kis kutyák :)

Imádnak az ember közelében lenni, társasági kutyák.

Életképtelen=valóban nehezen bírja a meleget és a hideget, a légzésével lehetnek gondok, arra oda kell figyelni, valóban.

Több kutyánál is fajtabetegség a diszplázia, emiatt nem kell a franciákat lehúzni.

Első kutyának szerintem rendben, hajrá! :)

2018. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es hozzászólónak van igaza sajnos. Nagyon túl vannak tenyésztve, akiket ismerek, szinte mindenre allergiás, beteges. Csak a legspeciálisabb hipoallergén vérdrága kaját eszi meg. Másik észrevétel, hogy antiszociálisak, többi kutyával nehezen, vagy nem játszanak.
2018. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%
Szia ! Nekem 4 éves a francia bulldogom és imádnivaló kutyus, én is panelban élek vele és jól meg van a napi 3 sétával. Nem igaz, hogy csak a méregdrága kaját eszi meg, de jobb, ha a neki megfelelö tápot veszed és adod, a gyomra miatt. Az sem igaz, hogy rosszul jön ki más kutyákkal, az enyém minden fajtával barátságos és játékos, ahogy az emberekkel is. Vannak betegségei tényleg, amire érdemes odafigyelni, de ha jó gazdi vagy meg lehet elözni ezeket.
2018. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!