Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix spot on oldattól...

Advantix spot on oldattól normális, hogy ilyen lesz a szőr?

Figyelt kérdés
Abban a csíkban, ahol végig csepegtettük, mintha olajban fetrengett volna. Elmúlik ez a "csúnya olajos" csík látványa? Normális ez?
2018. jún. 8. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, ez a spot-onok velejárója.

Ne nyulkáljatok bele, elmúlik hamar.

2018. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár napon belül el kell múlnia. Előfordul.
2018. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan csepegteted. Mindig kicsit, csak a bőrre, és meg kell várni, amíg beszívódik. Utána mehet vissza a szőr.Használom fekete, hosszú szőrű kutyámon évek óta. Sosincs látható jele, hova tettem a spotont.
2018. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy héten belül elmúlik, nálunk is előszokott fordulni sőt mivel fekete a szőre kicsit meg is fakul abba a csíkba, minha fehér krétával huzták volna de egy hét és semmi nyoma.
2018. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld jelecske.

Nálunk is fekete mindkettő, és mi tegnap csináltuk ezt először. Nálunk nem fakult ki a fekete szőr, csak a csík látszik, és elég furcsa. De akkor minden rendben :)

Mondjuk, mivel minkét kutyának ilyen lett így gondoltam, hogy nem valami fura reakció, hanem esetleg én csináltam rosszul, vagy valóbban ez a velejáró jelenség.

2018. jún. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!