Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szociális más kutyákk...

Mennyire szociális más kutyákkal a bull típusú kutyátok?

Figyelt kérdés
Jártok kutyás társaságba? Ott gond nélkül elvan a többi kutyával? Vagy kerülitek, mert agresszívan reagál a fajtársaira? Milyen fajta pontosan?

2018. nov. 3. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mind nagyon könnyen alkalmazkodó, illedelmes, szociális kutyák. 50%-os Pitbull-valami keverékem van, és szüntelenül keresi minden kutya társaságát. Soha nem volt még kutya, akivel ne lett volna egy hullámhosszon.
2018. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Én duplázok, nekem 2 amstaffom van. :)

Mindkettő szociális lény, minél több a kutya körülöttük, annál boldogabbak. A kistestű zokniharcosokat kifejezetten szeretik, még ha azok agresszívek is. Nem értem, miért, de nagyon tetszik nekik, ahogy el lehet ugrani a 2 centis állkapcsok elől. :D

8 éves szuka, 6 éves kan, mindkettő ivartalanítva van. Sosem volt probléma a többi kutyával, pedig a kan egy okádék putriból kimentett csórika, aki 3 hónapos koráig még füvet sem látott, nemhogy kutyát...

Első kutyák egyébként. Mindig úgy voltam vele, hogy ugyanolyan kutyák, mint a többi, tehát vittem/viszem őket társaságba.

2018. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Szintén amstaff (törzskönyves, fajtatiszta) és imádja a kutyákat. Rendszeresen járunk is bandázni.Ivartalan kan egyébként, de mindenkivel haverkodik. Annyi hogy egy idő után hajlamos durvábban játszani, így egy kis szünetet kell tartani
2018. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Mi a baj a válaszommal? Gáz, hogy bull típusú, nem pedig uszkár? 3
2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
14%
Minden fajta kutya épp oly szociállis tud lenni.Nevelés,szoktatás kérdése.
2018. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Hanem, hogy a TE bull típusúd mennyire jön ki más kutyákkal.
2018. nov. 5. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Azzal tudom kiegészíteni a kérdezőt, hogy nem igaz. Ha igaz lenne, akkor minden kutyafajta ugyanolyan lenne.


Genetika és ösztön létezik. Kár tagadni

2018. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nagyon, rendszeresen hordtam kutyás strandra. Most így télen kicsit kevesebb alkalmam van kutyák közé vinnem. De így is próbálom minél több kutyával megismertetni.
2018. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Az attól függ hogy neveled,foglalkozól vele.Nem a fajtája a lényeg akár lehet harci lehet kisseb kis fajta akkor is az a lényeg hogyan neveled és hogy foglalkozol vele.
2018. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

43%-os neked sem megy az értő olvasás :D Fuss neki újra a kérdésnek.

Az értelmes válaszokat köszönöm :)

2018. nov. 18. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!