Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám hozzá a...

Hogyan szoktathatnám hozzá a panelhoz a 8 hónapos kutyámat? Hosszú lesz, bocsi

Figyelt kérdés

a helyzet: eddig kertes házban laktam a nagyanyámmal, őt ápoltam. A nyugdíjából és a munkából még csakcsak el bírtam magamat tartani. (a szüleim meghaltak, hozzájuk nem mehetek.)

Két hete a nagymamám is meghalt, és marha sürgősen találnom kellett egy másik lakást. Találtam is, de ez panel. 10.emelet, izébigyó valamint aprócska nemiszervem (kisf@szom). Én hamar alkalmazkodom, de a kutyát hogy szoktassam hozzá, hogy ott jól legyen? szobatiszta kutyus, elég fegyelmezett, amikor ott vagyok, nincs is vele gond, de amikor nem vagyok ott, nem tudom mindenhová magammal vinni( így is úgy élünk mint a házastársak: sok szeretet, némi szenvedély és zéró szex. barátom néha féltékeny is.)az kizárt hogy odaadjam valahova...

20/L


2010. jún. 30. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát talán mégis az a megoldás, ha egy ismerősnek adod. Szerencsétlen kutyának biztos nagyon rossz egy panelban élnie. Ha más nem előbb utóbb csak megszokja a dolgot.
2010. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
59%

Tetszett a házastársi hasonlat :))


Milyen fajta a kutyi? (lehet, hogy már kapásból "lakáskutya"? - pld. spániel?)


És mi rosszat csinál, ha nem vagy otthon? (letépkedi a függönyt, szétrág, stb?)

2010. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
spániel keverék, bingo :) ha egyedül hagyom hisztizik és rágcsál.
2010. jún. 30. 22:41
 4/16 A kérdező kommentje:

kizárt hogy bárkinek is odaadjam, ő kikészülne és én is. Nekem csak ő van...

kb csak munkába meg suliba nem tudnám vinni, amúgy bárhová.

2010. jún. 30. 22:43
 5/16 A kérdező kommentje:
meg itt a kertesházban kiment a kertbe oszt elvolt ő magával szépen, de így...
2010. jún. 30. 22:46
 6/16 anonim válasza:
59%

Nem mondod, hogy így beletrafáltam!! :)) Azannya!!! :)


Na szóval, a spániel nem nagy mozgásigényű kutyus, szóval "jól elvan" lakásban is. Persze meg kell szoknia, hogy egyedül is van néha szegénykének.


Be kellene neki rakni valami "mű-társat", egy rágcsálható papucs, vagy egy maci, vagy akármi, ami csak az övé... :) És hiszti után (mikor rájön, hogy úgyis felesleges) azon fogja kiélni magát, és "ellesz" vele, mig hazérsz.


Én sem adnám oda senkinek, ha lenne kutyám... Uramisten, hogy is lehet ilyet mondani. A kutya nálam szinte gyerekszámba megy (pedig gyerekem is van) :) Kutyám sajna nincs egy ideje:(

2010. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

aha, ilyene van, mégpedig a cipőm. Most nagyon örül magának, mert kb egy hete elásta és most megtalálta... :D

egészen pontosan spániel-ír szetter keverék.nagyon szeret úszni, és elég játékos még, de kölyökkutyához képest nagyon gyorsan tanul és elég fegyelmezett most már.

2010. jún. 30. 22:53
 8/16 anonim válasza:

:) Édes lehet. Meg fogja szokni a lakást. Ha fordítva lett volna, és panelből mentetek volna kertesbe, az is fura lenne neki, mert nem a megszokott helye.


Esetleg még ilyen kutyás fórumokba érdemes lenne belesni, hogy mivel lehet lekötni egy "panelpali" spániel keveréket :))

2010. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]

kb így néz ki csak nagyobb.

2010. jún. 30. 23:02
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaidat, sokat segítettek, de jöhetnek még, hátha valakinek vannak még ötletei.
2010. jún. 30. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!