Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb yorki kennel?

Melyik a legjobb yorki kennel?

Figyelt kérdés
13 éves kislányomnak most lesz a születésnapja és egy yorkit kért. Sok könyvet olvasott róluk meg az örökteletes betegségekről, szaporítókról. Szóval megbízható kennelből szeretnék venni neki. Voltunk kiállításokon több tenyésztővel is beszéltünk de nem tudom melyik a legjobb. A pénz nem lényeg, a legjobb, legegészségesebb kutyák közül szeretnék választani. Ti melyik kennelt ajánljátok? És melyikből vettétek?
2010. júl. 1. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szimpatikusak a Strázsavári kennel kutyusai. Meg az Of Mamasan Dojo kennel is.

Egyébként ha elfogadsz egy jótanácsot, ne vegyél olyan kölyköt, ami "mini" (tudom, hogy nincs ilyen kategória,, nehogy rámszóljatok:) szülők gyermeke.

Nekem egy 5 kg-os yorkshire terrierem van, és nagyon örülök neki, mert nem kell félnem attól, hogy véletlenül rálépek, és eltörik. Mindenkinek a "rendes kutya méretű" yorkshire-t szoktam ajánlani, még akkor is, ha ez nagyobb, mint a standard (3.5 kg)


Mindenképpen törzskönyves kutyát vegyél, szerződéssel.

Az én kutyám nem tenyésztőtől van, de szerencsére sikerült egy makk egészséges kutyust kifognom, de legközelebb mindenképp törzskönyves kutyát veszek.

2010. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

[link]

a kennel tulajdonosa egy nagyon híres küllembíró hölgy, nagyon kedves aranyos és gyönyörüek a kutyái

2010. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Princess York kennel, Best Princess kennel

én a princess yorknál vettem a yorkimat:)

[link] itt udsz válogatni a kennel között:)

2010. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudsz válogatni a kennelek között:)bocsánat
2010. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ez várható volt, 2 egyforma válasszal nem nagyon fogsz találkozni:) De amiket a többiek javasoltak, azok is jó, megbízható tenyésztők.

Viszont írtad, hogy a kislányodnak most lesz a születésnapja...azzal azért számolj, hogy nem minden tenyésztőnél van mindig alom. Lehet (sőt, biztos), hogy lesz amelyik azt mondja, hogy 2-3 hónap múlva lesznek csak kölykök.

Vedd fel velük a kapcsolatot, nézd meg a kutyákat és a kölyköket. Ha talász olyan kennelt, ahol nagyon megtetszenek a yorkik (szín, méret, a természetük + a környezet, ahol élnek!!) akkor inkább várjatok pár hónapot a kölyökkutyusra. A lányodnak pedig nyomtass egy szép yorkis képet, és írd rá gyöngy betűkkel, hogy "Nemsokára érkezik..." :)

2010. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
.
2010. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!