Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyákról szóló könyv...

Melyik kutyákról szóló könyv lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő kategória, de szerintem itt több hozzáértő választ kaphatok. Szóval lesz egy kutyusom és szeretnék venni egy könyvet, amiben minden benne van, amit tudni kell a nevelésről, etetésről, szóval tényleg mindenről. Valószínűleg keverék lesz, úgyhogy nem konkrét kutyafajtákról szólót keresek, hanem ismeret terjesztőt, ami hasznos lehet a mindennapokban. Ismer valaki esetleg ilyeneket? Címeknek és tapasztalatoknak örülnék nagyon :)

2019. febr. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvass minél többfélét - akár netről, akár könyvtárból, akár antikváriumból, akár boltból, és mindegyikből szemezgesd ki azt, ami neked beválik. Gondold át, hogy melyik tanács illik a te és a kutyád személyiségéhez.

Ha sokfélét olvasol, előbb-utóbb ráérzel, mi az, ami nektek beválik majd.

Nem hiszem, hogy van egy könyv, ami mindenkinek beválik, minden benne van és ami az "egy igaz utat" tartalmazza.

2019. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Akármilyen okoskodó akármit nyafog, jelenleg az emberiség legprofibb és legelismertebb kutyapszichológusa:

[link]


Itt le tudod tölteni az egyik könyvét, de van neki több is.

Ne trükkök megtanításának a leírására számíts. Nem tréner. A harmonikus együtt élésre tanít.

2019. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még :)
2019. febr. 16. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Hiába várod, csak a lepontozás megy, de nálam jobbat senki nem tud mondani!

Hát igen, Cesar őstehetsége maga az Isteni kinyilatkoztatás, azért ezt nehéz űberelni!

:P :D)))

2019. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!