Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászt lehet kocsi...

Német juhászt lehet kocsi mellett sétáltatni?

Figyelt kérdés
Német juhászkutyát lehet kocsi mellett vezetni? Mert nincs olyan hely ahol elengedhetném futni...:/
2010. júl. 1. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Semmijen kutyát nem szabadna kocsi mellett "sétáltatni"! Ilyet csak a hülye lusta gazdák találnak ki:S
2010. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne, nem hiszem, hogy a sok kocsi mellett jól érezné magát.
2010. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire telik a benzinre? Mákos...
2010. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Engedd el a zöld kocsma mellett
2010. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
78%
erre csak annyit mondok hogyha nem tudod sehol elengedni akkor kocsi mellett nehogy sétáltasd mert még meg is büntethetnek érte meg különben is az a kutyának csak szenvedés azonnal keressetek valami olyan helyet a környéken ahol tud futni és kiélheti magát és ha megmondanád hogy hol laktok meg hogy mennyi idős a kutya akkor lehet hogy többet tudnék segíteni
2010. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora marhaságot! Mégis mit élvezzen azon a kutya, hogy rohanhat a kocsi mellett a benzingőzben, kocsik között, aszfalton???
2010. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Kocsi mellet? És hogy csinálnád? Egyik kézzel vezetsz, másikkal fogod a kutyát? Ez szerintem mint a közlekedés, mint a kutyatartás szempontjából marhaság.


Sétáltasd biciklivel. Te tekersz, ő meg fut melletted. Nagyon fogja élvezni

2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát nem arra gondoltam hogy az autópályán fogom 200 mellett vezetni..... valami földes útra gondoltam, vagy a határban... Az a baj ha elengedném valahol elfutna, és nem jönne vissza. Egyébként 7 hónapos. Valami elkerített zöld hely kéne, de csak olyan van ahol bárhol kitud szökni, menni, és semmi kerítés. Másrészt meg félek hogy megharap valakit...
2010. júl. 1. 18:22
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
(nagyszerű h ilyen emberek tartanak kutyát, akik se megnevelni nem tudják, se az igényeit kielégíteni ennek a nagyszerű fajtának.... szégyen)
2010. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kocsival kell futtatnod a kutyát hanem NEVELD MEG. Ez még eszedbe sem jutott te nagyokos? Vagy ahhoz már nincs kedved? A kutyád 7 hónaposan már harapós, hiszen még kiskutya???? Hát nem normális az biztos!
2010. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!