Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon frise pici fehér...

Bichon frise pici fehér kutyussal kapcsolatban lennének kérdéseim!? (lent)

Figyelt kérdés

mennyire puha a szőre?

mennyire játékos?

mennyibe kerül egy ilyen kb.?

lécci segítsetek!!!


2010. júl. 1. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyire puha?

Mennyire játékos?


Nem mindegy, hogy mennyire puha? A plüsskutya a legpuhább...


Játékosnak minden kutya játékos.


Az árra meg rákeresel a neten

2010. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Nekem speciel fontos, hogy puha vagy sem, mert minél durvább egy kutya szőre én annál inkább kiütéses leszek tőle, és viszketek, tüsszögök.

A Bichon-oknak nagyon puha a szőre, ha rendesen ápolva van. Nekem is Bichonom van. Nagyon játékos, de nincs nagy mozgásigénye. Nem tudom, hogy mennyibe kerül, mert a szüleim egy barátja Bichon tenyésztő (igazi, nem szaporító) és én ingyen kaptam egy kiskutyát tőlük. Szívesen segítek bármiben, ha kérdésed lenne.

2010. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100.000forint körül van egy egészséges fajtatiszta kutya.
2010. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
48%

mennyire puha a szőre?

az extraszőrűeknek nagyon, viszont jó sok is :)


mennyire játékos?

a mini bichonok nagyon és bújósak is, a normálok is játékosak, de ők kevésbé, mint a minik


mennyibe kerül egy ilyen kb.?

50ezertől kezdődik

2010. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20:42es. köszönöm a vláaszodat. Mit tudnál mondani a kutyusról úgy általában? Mit kell vele CSINÁLNI/FOGLALKOZNI. Mennyire kényes, stbstbstb...
2010. júl. 1. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:

21:19-nek üzenem! NINCS MINI BICHON! 100.000ft-tól kezdődnek!

______

Ha jól gondozod a szőrét akkor puhább mint egy új párna. :) Nagyon kis játékosak. Igazi kis bohócok. Bár a mozgásigénye tényleg nem túl nagy. És az utolsó, amint már írtam az előbb 100.000ft-tól kezdődnek. Az alatt szaporítótól tudsz venni. De a szaporítótól vett kutyák 80%-a örökletes betegségben szenved (ami kb. 2 éves kora után jön ki, de lehet hogy később/előbb.) vagy nem fajtatiszta. Remélem segítettem.

2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi "extra", amit tudni kell róla. Nagyon kedves, gyerekszerető, macskaszerető, sőt minden állatot szerető kutya a Bichon összes fajtája (Bolognese, Frise....stb). Nem eszik sokat, mert ugye elég picike. Nálunk a szobatisztaság nem volt ügy, mert tenyésztőtől 8 hetesen hoztuk el és akkor már elkezdték a tenésztők szoktatni a szobatisztaságra. Nagyon okos, az enyém ismer színte minden engedelmességi gyakorlatot. Pl.: ül, fekszik, pitizik, marad, lábhoz...stb. Tehát könnyen taníthatók. Mozgásigénye nem túl nagy, de mivel ilyen picike, ezért nagyon gyors az emésztése, kb egy óra alatt "végigmegy rajta a kaja", úgyhogy legalább napi három sétát igényel. Nagyon bújósak általában, ezért vigyázni kell, nehogy elkényesztesd, mert a végén a fejedre nő... Nagyon bátrak, bárkitől és bármitől megvédenének. :) Azt hiszem mindent elmondtam.
2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah és hivatalosan tényleg nincs "Mini Bichon". Nem ritka, hogy egy alomban van egy a normálisnál, vagy a megszokottnál kisebb kutya, de az nem "Mini Bichon". Egyszerűen csak egy kisebb egyed. Általában ezek a kisebb egyedek a leggyöngébbek fizikailak, úgy értem pl.: ha hideg van, egyből megfáznak.
2010. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 2. 12:32
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon kellene egy *.* nagyon édesek szerintem...csak kicsit drágák:S
2010. júl. 2. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!