Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavallier King Charles spániel...

Cavallier King Charles spániel tenyésztő Budapesten vagy környékén? Cavallier vagy sima king charles a jobb?

Figyelt kérdés

Ilyen kutyat szeretnek.

Kérlek ne próbáljatok lebeszélni róla tudom ha lehet igy mondani a fajta hátrányit.

Tudtok Pest környékén jó tenyésztőket? Hol és mit?

Elore is köszi


2019. márc. 3. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

A cavalierek eségszégesebbek elméletileg mint a szimpla king charles. Nem nehéz a légzésük annyira és a szemeik dülletsége se annyira bajos. Szimpla king charlest nem is tudom magyarországon tenyészt-e valaki.

Tenyésztőt sajnos nem tudok mondani, mert én csak szemesztem a fajtával, de nem komolyan. De facebookon nézd meg van-e valamilyen fajta rajongó csoport. Ott lehet könnyebben találsz.

2019. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

*egészségesebbek.

Nézd el. Késő van 😅

2019. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ha ez vigasztal en egeszsegesebbek-nek olvastam amugy is😅😂

2019. márc. 4. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki megtalalna a kerdest hatha segit neki;) azota egy aranyos kan cavalierrel lettem “gazdagabb” imadom egyszeruen egy kis szeretet gomboc. *.*

Royal Gigolo’s kennelbol van ajanlomoket teljes mertekben.

2019. júl. 3. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a picikéhez!:))
2019. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. júl. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!