Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatnak rám mindig a...

Miért ugatnak rám mindig a kutyák?

Figyelt kérdés
Nem csinálok semmit, csak csendben sétálok az utcán és tök agresszíven rám ugatnak mintha valami gonosz fenyegetés lennék számukra. Szerintem nem is annyira intelligens állatok a kutyák.

2019. ápr. 5. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Kerítés mögül?

Területet védenek, mindenkit megugatnak.

2019. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja. Hát értem én, de szerintem marha idegesítő. Őrizze azoktól akik valóban veszélyezteti a "területét".
2019. ápr. 5. 11:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi az értelmes választ!
2019. ápr. 5. 11:15
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
A kutyulik megérzik a gonoszt. Hiába vagy angyalnak sminkelve.
2019. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Remek.
2019. ápr. 5. 11:29
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Van, akit nem szeretnek, van akit jobban szeretnek.

Ha egyedül sétálok, nagyon-nagyon ritka, hogy bármelyik kutya is megugasson. Ha gyerekkel sétálok, szintén. De ha másik felnőttel, akkor az esetek nagytöbbségében csaholnak. Egy barátnőm van, akire nem.

nagyon szerettem az állatokat mindig. Egyszer mentem a barátnőm mamájához. Nyitva volt a kapu, így bementem. Egy édes kis palotakutya-szerű eb szaladt oda hozzám farokcsóválva, én meg is simogattam. mikor kinyitották az ajtót, elkerekedett a szemük. Ez a kiskutya útálja az idegeneket, és már több embert is megharapott.

Nem tudom, mitől van ez. De szerintem szerepet játszik benne, hogy milyen a testbeszéded és te hogyan viszonyulsz hozzájuk. Lehet, a kutyák szerint meg te vagy a buta és unintelligens.

2019. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Engem általában este ugattak meg a kutyák, amikor délutános héten 11 óra után mentem hazafelé a buszról. Ugyanígy normálisan közlekedtem, nem hergeltem soha egyiket sem, mégis mint az örültek, ugattak a kerítésen belül. Kb. 50-80 métert képzelj el. Az első elkezdte, utána jött az összes többi. Pedig az évek alatt már igazán megismerhettek volna.

Vagy hogy kicsit viccesre vegyem a figurát, hasonlítasz a postásra. Jobb ötletem nincs.:)

2019. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Nincs veled bajuk, és nem is kell, hogy fenyegesd a területüket. A kerítés mögül ugatás önjutalmazó folyamat a kutyának: ő ugat, te meg elmész. Hogy te az ő ugatása nélkül is továbbmentél volna, azt ő nem tudja, ő úgy könyveli el, hogy sikeres volt az akció. Ezért ugat mindenkire. Ők nem néznek végig rajtad, hogy egy ilyen jó külsejű ember biztos nem tör be. Ha ezt várod el a kutyáktól, a baj a te készülékedben van. És okulj picit róluk, mielőtt kijelented, hogy szerinted ki okos és ki nem.
2019. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom hogy ez mennyire logikus de szerintem megérzik hogy ki az aki szereti a kutyákat. Én nagyon szeretem, apu is és minket soha nem ugatnak meg, a párom viszont nem rajong az állatokért és őt mindig megugatják. Többször tapasztaltam már ezt másoknál is.
2019. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 hát jó legközelebb mosolyogva megyek el az utca közepén. Szerintem nem fog bevállni. :D


#8 Valami baj van? Miért támadsz? Minden oké?

2019. ápr. 5. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!