Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyával kollégiumba...

Ha kutyával kollégiumba költözök, kell neki oda egy zárható szobakennel?

Figyelt kérdés

Teljesen szobatiszta, jelenleg kinti-benti kutya, ha nem vagyunk itthon, akkor is egész nap alszik. Soha nem rágna szét semmit.

Így szüksége lenne egy zárható helyre?


2019. ápr. 14. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kollégiumban lehet kutyával lakni?
2019. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A szobatársak miatt ajánlott. :)

2019. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Állatorvostudományi Egyetem kollégiumában

#2 köszönöm:)

2019. ápr. 14. 09:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De klassz! Gratulálok, hogy felvettek, sok sikert!
2019. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlott, mert mégiscsak új közeg lesz neki, és jó, ha van egy saját kuckója, ahova el tud vonulni, nem zavar másokat.
2019. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van-e róla szabály. Én vennék egy olyat, ami használható autós hordozóként is, és ha mégsem használod ki szobakennelként, akkor se hiába vetted meg.

Lesz szobatársad vagy saját szoba? Ilyenről még nem hallottam, hogy viheted a kutyát, elég jól hangzik!

2019. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
71%
Wow! Ilyenről én még nem hallottam, de tkp. érthető. Sőt, kötelező kellene legyen egy bagoly, varangy vagy macska mindenképpen.
2019. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakók az állatorvosi kolijában. Hárman lakunk egy szobában, velünk lakik az egyik szobatársam két kutyája. Szobakenneljük nincs, az asztal alatt van egy kis kutyafekhelyük, oda szokták elvonulni.

Szobatársakat érdemes beköltözés előtt megkérdezni, hogy mennyire tolerálják a kutyát.

2019. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4 még nem vettek fel:D nem is érettségiztem még, de igyekszek. A kérdést azért tettem fel, hogy tegyek-e már félre egy jó minőségű szobakennelre.

Elvileg 3 fős egy szoba, természetesen előre megkérdezem, hogy kit nem zavarna egy kutyus.

Befogadott egyébként, elég sokat bántották, elsőre bizalmatlan, félénk, de akit ismer, azt nagyon szereti, ezért gondoltam, hogy jó lenne neki ha valahova be tudna bújni

2019. ápr. 14. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Régiek az infóim, akkor hivatalosan nem lehetett kutyát-macskát és emberre veszélyes mérgű állatot tartani a Marek koliban, gyakorlatban tartottak ilyen állatokat is ;) és nem tudok róla, hogy szobakennel bárkinél lett volna (akkor még nem is volt elterjedt).

Ami mellette szól, hogy lesz egy saját, zárható helye a kutyádnak, ami ellene, hogy elég sok helyet elfoglal a szobából. Kollégiumhoz képest nem kicsik a szobák, az ágyak között két ember még kényelmesen el tud éjszakázni (jó kis bulik voltak...), de ha veszel, mielőtt megvennéd, kérj meg valakit, hogy nézze meg, elférne-e úgy a szobában, hogy ne legyen útban.

Sok sikert a felvételihez!

2019. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!