Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szapora légzés?

Szapora légzés?

Figyelt kérdés
Ma hoztuk el a kiskutyát , és egész nap meglehetősen gyorsan lélelegez, most, hogy lefekudt aludni, így is. Olyan 10mp alatt 25x lelegzik. Ez lehet az új hely ujdonsaga miatt?

2019. máj. 25. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az állatorvos mit mondott? A tenyésztő adott előre tájékoztatást ez ügyben?
2019. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel ma hoztam el, ezért még nem voltam állatorvosnál.
2019. máj. 25. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Akkor mire vársz? Tapsra?

De mivel ma hoztad el, csak mondott valamit a tenyésztő... Ha pl nyomott orrú kutyád van akkor lehet hogy fogékony rá izgalmi állapotban (nem értek hozzá de ha lenne ilyen a tenyésztő mondott volna valamit)

2019. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen zihálva vette a levegőt az anyja mellett is? 8 hetes már elmúlt?
2019. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
8 hetes elmúlt, tenyésztőtől vásárolt. Kedden megyek vele orvoshoz, akkorra van megbeszélve. Lázasnak nem lázas, más baja sincs ezen kivul. (Marha a legzes annak szamit)
2019. máj. 25. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Hőmérsékletet mindenképpen kérjen, és én felhívnám a tenyésztőt is még most, megkérdezném őt, mit javasol. Lehet, hogy rohanni kellene vele a dokihoz, lehet hogy csak ennyire izgatott (ekkora légzés szám akkor sem normális).
2019. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
*mérj (nem kérjen...)
2019. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Mihez képest gyors a légzése? Csak gyorsan lélegzik, vagy kint van a nyelve is hozzá?

Pl melege van, izgul,stb.

2019. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt a legzes szamot alvas kozben szamoltam, most fent van , talan kevesbe szapora, de most is gyors viszonylag. Neha kint van a nyelve, az gindolom a meleg mitt van. Orra nedves a kutyanak. Írtam a tenyesztonek, egyelore nem válaszolt.
2019. máj. 25. 21:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Most jobb lett a helyzet, jóval kevesebbet lélegzik, 10 mp alatt olyan 7-8at. Kicsit talán melegnek érzem őt, remélhetőleg az elszamítás miatti stresszbelyzet okozza ezt az egészet.
2019. máj. 25. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!