Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki kutyám velem egy...

A yorki kutyám velem egy ágyban alszik, leszoktassam róla vagy nem?

Figyelt kérdés
Akutyám 3 napja van nálunk és már non jól megbarátkozott a környezetével es a családdal. Van saját kis kutya kanapéja ami nagyon puha, tágas, meleg, és kényelmes is. Ezért nem értem hogy mért mindig velem alszik.Lehet hogy bisztonságban érzi magát mellettem? Lehet azt hiszi hogy én vagyok az annya?
2008. nov. 12. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 5hónapos yorkim van,és mellettem alszik.Sokan mondják,hogy miért,meg,hogy szoktassam le.Az én yorkim a kezdettől lent aludt volna,de nem volt hajlandó.3hónapja mellettem alszik.

/pici cutte/

2008. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák szereik, ha foglalkoznak velük, nagyon ragaszkodóak a gazdihoz, szeretnek mindig a közelében lenni...

Azt biztos nem hiszi, hogy az anyja vagy!! XD

Hát figyelj, ha téged nem zavar, hogy az ágyadban alszik, akkor ne szoktasd le..

2008. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a miénk hét éves, és csak ágyban hajlandó, velünk. le ne szoktasd a legédibb dolog a világon mikor reggel ő ébreszt. szerintem alapvetően szereti a közelséged, a miénk nappal is mindig vkinek az ölébe kéretszkedik.
2008. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
nahát akkó kedves hölgyek elmondom hogy az én nagynénémnek azé nem lehet gereke mert kb 10 évig kutyával aludt és meddóséget okozott neki! 8CSAK AZÉ MEREM BEIRNI MERT AZ ORVOS MONDTA) AMUGY NEKEM IS FURÁN HANGZOTT
2008. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a kutya miatt nem lehetett gyereke?biztos nem tudta másra fogni a doki. érdekes.ennél már csak az jobb,amikor a kutyától terhes vki.:-)

én kettővel alszok.tiszta,élősködöktől mentes kutyától nem lesz semmi bajod.Nekem 2éves és 9hónaposak,a kezdetektől velünk alszanak.és igen,arra készülj fel.h sokan fujjognak majd,de ne foglalkozz velük.ha igy neked jó,akkor jó.

2008. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és ha egyszer már beszoktattad,a kiszoktatás minkettőtöknek nehéz lesz.és a kettővel elöttem lévő honnan veszik,h mindenki csaj?a párom is velünk alszik.akár ő is irhatna.előző voltam.
2008. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel mások véleménya!:-)

Úgy döntöttem hogy továbbra is velem alszik a kutyusom(Szindi)

2008. nov. 12. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
jó döntés.:-)utolsó kettő vagyok.
2008. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már miért hinné, hogy te vagy az anyja? Pici kutya, de nem hülye... Ha téged zavar, szoktasd le róla, ha nem, ne...
2008. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarok nagyon okosnak tűnni, de ha nem érdekel mások véleménye, akkor mi a f*sznak kérdezted meg? :D
2008. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!