Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kell valamilyen papír ahhoz...

Kell valamilyen papír ahhoz hogy lovagoltassak?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten szeretnék lovagoltatni, elsősorban gyerekeket. Kell valamilyen papír hozzá, vagy "feketén" is csinálhatom?

Természetesen nem kérnék el pl egy óráért 5000ftokat.


2019. okt. 14. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sportedzői képesítés nem ártana...vagy lovastúravezető.
2019. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Naná!


És ki az a barom, aki egy kontárhoz adná a gyerekét?

2019. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Persze, hogy kell! Hogy adsz szamlat? Mivel bizonyitod a szuloknek van kepesitesed?
2019. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak örömet akartam volna szerezni pár gyereknek...

De akkor elfelejtem a dolgot:)

2019. okt. 14. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze örömet akarsz szerezni, de mi van ha leesik egy gyerek és megsérül akár komolyabban is. A szűlök feljelentenek kiderül hogy nincs még képesítésed sem és számlát sem adsz... lecsuknának.
2019. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lovasedzői, lovasoktatói vagy lovastúravezetői papír kell. Már csak az adózás végett is, mert a helyi önkormányzat bekéri a végzettséget igazoló okiratot. Vaaagy alkalmazol mondjuk efo-ban egy olyan embert, akinek van papírja.
2019. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon sok 'illegális' lovasoktatás zajlik. Ezekből sok a baleset, s a tudatlanság. Ha lenne annyi tapasztalatod, hogy oktathass valamilyen szinten, akkor tudnád, hogy nem oktathatsz végzettség, edzői vizsga nélkül. Ne terjesszük tudatlanságot. Köszönöm
2019. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!