Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom a lábamat rendesen...

Nem tudom a lábamat rendesen tartani lovaglásnál, egyszerűen nem tudom lenyomni és igy az ügetés sem megy, megoldaná a problémámat a lovaglócsizma vagy valami más sarkas cipő?

Figyelt kérdés
vagy valami más tipp hogy sikerülhetne jól tartani a lábam
2010. júl. 20. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Viszont nyereggel, kengyelben, könnyített ülésnél könnyebben hozzászoksz, hogy le van nyomva a sarkad. Nekem is ez volt a baj, ezért sokat kellett ülnöm könnyített ülésben, és ott alapból lejjebb van nyomva a sarkad. De 2 alkalom után még messze vagy attól, hogy tökéletes legyen.
2010. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mostmár letudom nyomni,igaza volt az edzömnek hogy már észre sem vezsem és ugy tartom a lábam,nem gondoltam hoyg igaza lesz:)
2010. aug. 15. 20:35
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem fontos a kengyelméret és szerintem ha nem vocs szal kezdő vagy. és hidd el hamarabb mnt gondolnád, megszokod. legyen jó egyensúlyod is.
2011. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!