Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rózsaszín nyeregalátét?

Rózsaszín nyeregalátét?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új nyeregalit a lovamnak..

És tetszenek a rózsaszínek, de az nagyon gyerekes és gáz?

Pej lovam van.

16l vagyok.



#ló #rózsaszín #nyeragalátét
2020. nov. 25. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig csak egy kislánynál láttam, olyan 8-10 évesnél.
2020. nov. 25. 21:28
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Én meg eddig csak 20-30 éves nőknél láttam, de ...nem a jobbik fajták. Nem szidom őket, vannak náluk rosszabbak, de tényleg jellemzőek (általában feleslegesen sok drága cuccuk van, ismerjük).

Alapvetően egy szolid pasztelrózsaszínnal nincs baj, ha nem az egész nyeregalátétkészletet ilyen.

Meg amúgy! Ha ez tetszik, ne érdekeljen a többiek véleménye!

Én például viszont nem tennék fel rózsaszínt, főleg nem pej vagy sárga lóra, de lehet hogy a tiéden kivételesen jól állna.

2020. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sötétpej ló és babarózsaszínre gondoltam. Szerintem jól állna neki. Van három másik nyeregalátétem (sötétkék, piros, zöld) vagyis csak egy ilyen lenne.
2020. nov. 25. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Szerintem sötétpejre jól állhat!

Nyugodtan vegyél rá ilyet, ha szerinted jól néz ki, a többiek meg mondjanak amit akarnak :)

2020. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még pinket is vennék. Kit érdekel mások véleménye?

Neked tetsszen meg persze a lovadnak legyen kényelmes. Más nem számít.

2020. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha az tetszik, keress, vegyél és örülj neki!!! 2!-re meg ne hallgass!! (Lélekgyilkos a szövege.)
2020. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Mi a szövegemben a lélekgyilgos? xD
2020. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon, meggyőztetek :)
2020. nov. 25. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3x olyan idős vagyok, mint te, és szerintem pont a sport az, ahol nem kell korlátot szabni a színeknek. Egy tárgyalásra nem mennék be pl. pink gatyában, de futni simán kimegyek. A sport meg a hobbi az, ahol igazán önmagad tudsz lenni, akkor miért kellene még itt is korlátok közé szorítani saját magadat, és olyan korlátok közé, aminek valódi értelme nincsen, csak másoknak akarsz megfelelni vele? A lovadat messze nem érdekli, milyen a nyeregalátét, nem leszel tőle se jobb, se rosszabb lovas, ha tetszik, vegyél, tedd fel, és érezd jól magad.
2020. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!