Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dudor/csomó a ló nemiszervénél?

Dudor/csomó a ló nemiszervénél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem volna, hogy egy herélt lovon találtunk egy kisebb üveggolyó méretű, kemény dudort. Állítólag már hetek óta ott van a hasa alján közel a nemi részhez. Szerintünk nem csípés, de nincs tippünk, hogy mi lehet az, viszont érdekelne, hogy kell-e aggódni miatta vagy sem. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes lenne egy dokinak ránéznie. Lehet tényleg csak egy csípés vagy megszúrta valamivel és idővel felszívódik.

De akár melanóma is lehet, amit viszont le kell szedetni. Ennyiből ezt mi sajnos nem tudjuk megmondani.

2021. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk hasonló volt, csak öklömnyi. Szövetmintát vettek, csak utána lehetett megállapítani, hogy mi okozta. Mindenképpen fordulj vele orvoshoz.
2021. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. 🤗 Sajnos én is gondoltam rá, hogy talán melanóma, de sajnos a paci már nem az enyém, én csak észrevettem rajta ezt a furcsaságot és rákérdeztem mióta van ott.
2021. aug. 5. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Mozgatható? Fáj neki, ha megérinted?

Ha kiderült mi az, leírnád majd légyszi?:)

2021. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!