Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Linkelnetek nekem egy szerzode...

Linkelnetek nekem egy szerzodest vagy bemasolnatok egy szerzodest/megallapodast egy nyereg probarol?

Figyelt kérdés

Ugy ertem megvennenek tolem egy nyerget es az illeto szeretne kiprobalni

En biztonsagbol szeretnek egy szerzodest nehogy atverjenek es utana volt nyergem nincs nyergem

Nem tudom a szerzodes pontos nevet


2021. nov. 12. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan miféle szerződést?
2021. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat megprobalom elmagyarazni mire gondolok mert a nevet nem tudom ezert kene a segitseg

Szoval egy olyan szerzodesrol lenne szo hogy en odaadom neki probara a nyergemet van mondjuk 3 napja kiprobalni es ha jo akkor proba utan fizeti ki. Ha nem jo neki vissza adja. Es ha valami olyan serulessel adja vissza ami nem volt rajta akkor mondjuk nem veszem vissza vagy pedig a serulest kell kifizetni

Szoval remelem ertitek

2021. nov. 12. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeritem ha szépen megfogalmazod, leírod wordbe, és kinyontatod, az is jó. Csak írjátok ála mindketten, tanúk és dátum. Esetleg szem.ig. szám.
2021. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés


Tárgy: Lónyereg kölcsönadása, próba céljából

Készült 2021. 10. -án. Tata. Bercsényi u 23. sz presszóban

Jelen vannak: Kukucska Márton eladó /sig sz/

Szabó Dániel vásárló /szig sz/


Tanuk: xy. -


Kelt mint fent:

A mai napon, Eladó kölcsönadja a Vevőnek a lova nyergét, kipróbálás céljából, amit a Vevő kipróbálás után / amennyiben megfelelő/ megvásárolja, a megbeszélt összeg ellenében. Ellenkező esetben 3 napon belül, köteles azt hiánytalanul, sértetlenül 3 napon belül visszaszolgáltatni, Eladónak.



Ide írhatsz még bármit


Előttünk mint tanuk előtt:


kmf

Aláírások

2021. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha elutalja az árát a nyeregnek + az odapostázás költségeit. Elpostázod, kipróbálja. Ha jó a nyereg akkor marad és ki is van fizetve.

Ha meg nem jó akkor visszapostázza saját költségén, ha hibátlanul megérkezett, akkor visszautalod neki az árát.


Így te nem tudsz sérülni.

2021. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!