Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Áprilisba ellene barátom lova...

Áprilisba ellene barátom lova de nem tudjuk hogy fogott e a kanca.Tudom hogy ultrahangal lehet csak 100% megállapítani de nincs rá keret sajnos...valakinek esetleg valami taktikája vagy régi szokás hogy tudni lehessen?

Figyelt kérdés
#lovak #elles

2022. febr. 28. 12:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2022. márc. 1. 00:32
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

5000 Ft egy UH. Ennyit ne sajnálj már rá, akkor se, ha nem te fedeztetted. Amúgy meg herpesz oltásait megkapta a 3., 5. és 7. hónapban? Foszfor-szelén arányra figyeltek a kanca takarmányozásakor? Tetanusz oltása megvan a kancának?


Gondolom papírja nincs megcsináltatva a kancának.


Bárcsak örökre eltűnnének a Föld színéről az ilyen felelőtlen állattartók...

2022. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esben 500ezerről ír..

Gyanítom, hogy teljesen fogalmatlan - ha egyáltalán valós ez az egész sztori...

2022. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hát ez az de jooo lenne ha csak 5000 forint lenne egy UH XDDD

Egyébként meg le van papiroztatva! ;)

2022. márc. 1. 13:45
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg le van papíroztatva, akkor vélhetően rendes fedménnel lett berakva, tehát van fedjegy, abban meg napra pontosan ott van az utolsó fedeztetés/berakás időpontja, az meg vélhetően vissza lett igazolva a 30 nap környékén egy UH-val. Tehát ha te megveszel egy igazoltan vemhes kancát, akkor kutya kötelességed a vemhességet végigcsinálni szabályosan: kontroll UH, oltások, takarmányozás stb.

És de, 5000 egy UH, tavaly végigcsináltam egy vemhességet, Pénzes Gyurinál, a kancadoktornál is voltunk UH-n, tudom mi mennyibe kerül ;)


De ha meg tök hülye vagy az egészhez, akkor minek vettél vemhes kancát???

2022. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
14: valami c-tól veszed, vagy mi ez az összevisszaság az egész történetben...????
2022. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Egy nénitől vette a barátom és a neninel már nem volt meg a papírja!!! Valahova elkeveredhetett, akkor minket jól át b@szott az állat orvos is. Azt mondta hogy több szaz ezer forint egy UH! De akkor kosz mindenkinek!
2022. márc. 1. 14:45
 18/28 A kérdező kommentje:
Remélem így már tetszik hogy nektek adtam igazat ( barátnőm meg röhög akinek a kancajat 200 ezerert UH táj XDDD)
2022. márc. 1. 14:48
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen uh. Nagyon kislany vagy te meg, bizd ezeket a dolgokat inkabb a felnottekre :)


Az mar latszik, hogy ertelmes kommunikaciora keptelen vagy, igy mar ertem, hogy miert nem vagy arra sem kepes, hogy felemeld a telefont es megkerdezz egy allatorvost az arakrol. A kifogas es a pofazas az megy, szanalmas.

2022. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Ajjaj, van itt baj a toronyban... :)
2022. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!