Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tatabányán, környékén jó lovarda?

Tatabányán, környékén jó lovarda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen jártam lovagolni, és újra szeretném kezdeni. Nem szeretnék visszamenni a régi helyemre, mert nem érzem, hogy túl jó minőséget kaptam volna azért az árért.

Tudnátok olyan lovardákat ajánlani Tatabányán vagy Tatabányától max. kb. 15 perces autóútra, ahol nem csak az alapokat tanulhatom újra, hanem évek múltán akár a versenyzésre is esélyem lehet (nem feltétlenül saját lóval)?

Előny lenne, ha lenne lehetőség díjlovaglásra "szakosodni", de ez nem kikötés, tökéletesen meglennék a díjugratással is, csak előbbihez jobban húz a szívem.

Amit még szeretnék (tudom, rengeteg feltételem van), hogy mivel nem vagyok eleresztve anyagilag, 4000-4500Ft fölé ne nagyon menjenek az áraik (ezt főként azért is szeretném, mert heti kétszer szeretnék menni).

Előre is köszönöm szépen!



2022. júl. 6. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj, és ha tudtok, akkor árakat és a véleményeteket is leírhatnátok róluk, ha nem gond. Ez nagy segítség lenne!
2022. júl. 6. 13:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dióspuszta
2022. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bővebben tudnál róla mondani valamit? Nem igazán találok infókat itt lovaglásról, aztán meg lehet, én vagyok a béna és szerencsétlen.
2022. júl. 6. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A síkvölgyi, illetve a Dunaalmási Lovardát ajánlanám!

2022. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!