Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kéll elkezdeni a lovat...

Hogyan kéll elkezdeni a lovat izmolni?

Figyelt kérdés
A lovam alatt csikó van és szopja. Mióta megellett nagyon lefogyott(azt olvastam csikóváró csoportokba, hogy a jó kanca a csikó abrakja, vagy valami ilyesmi, és, hogy a jó kancák általában mikor csikó van alattuk lefogynak)és, hogy ha a csikót elkezdjük leválasztani szeretnék valami izmott szedni rá. Reggel, este kap abrakot(zabot, és hozzá vitaminokat) és előtte van a széna, de a gerince és a bordája nagyon kint van, amit nagyon rossz nézni

2022. aug. 24. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Féreghajtva mikor volt?
2022. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Izmosítani viszont csak munkával tudod, amíg csikó van alatta nem igen tud dolgozni rendesen, majd utána.
2022. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zabtól nem fog hízni. Darált árpa, szénapellet, lucernapellet és korlátlan széna, amitől tud hízni. Kálium-foszfor arányra és mennyiségre figyelni kell a laktálás miatt.
2022. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es:3 hónapja se
2022. aug. 25. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, csak annyi plusz tipp: far és váll erősítésre lejtőn való fel le közlekedés nagyon jó erősítés, csikóval nekem nagyon jól bevált (3 éves)
2022. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
izmold, futószárazd, futószárazó hevederrel, hogy használja az izmait, fokozatosan szoktasd vissza a munkába
2022. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!