Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Karácsonyra akarunk lovat...

Karácsonyra akarunk lovat venni a húgomnak. Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

A húgom 15 éves, 7 éve lovagol, 3 éve versenyzik. Az edzője szerint született tehetség, és elegendő lenne a tudása egy saját lóhoz. Szóval a kérdés nem az, hogy legyen-e lova vagy nem, az már el van döntve.


A szüleink vennék persze, de szeretnék segíteni nekik legalább a kitalálás részében. Karácsonyra szeretnénk a lovat a húgomnak ajándékozni, de meglepetésnek. Egyszerűen semmi nem jut eszembe, hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni. Mert nem szeretnénk “csak úgy” venni egy lovat, nehogy az legyen a vége, hogy nem jó neki, nem illenek össze, stb. Vagyis meg kellene néznie, de akkor hogyan? Tudom, hogy nem muszáj meglepetésnek lennie, de mégiscsak jobb lenne. Arra gondoltam, hogy az edzőnkkel elmennénk lovat nézni és azt mondom, hogy nekem kell, de az lehet, hogy túl átlátszó.


Bármilyen ötletet szívesen fogadok! Persze az lenne a legjobb, ha csakúgy ott állna karácsony reggelén az udvarban vagy a lovardában, de ez sajnos nem egy mese… De valami hasonlót szeretnénk meglepiből összehozni.


Előre is köszi :)



2022. szept. 12. 16:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos az a véleményem, amíg ő nem próbálja ki a lovat, nehéz megtalálni az igazit. Esetleg csinálhatod azt, hogy egy napra több lólátogatást betervezel (amiket a legjobbnak gondolsz), és akkor este azok közül választotok valamelyikét, még egész meglepetésszerű.

Remélem sikerül!

2022. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg vegyetek egy kötőféket, de akár egy plüss lovat és arra tegyetek egy kötőféket. Hülyén fog kinézni de pont ezért lenne jó.

Amikor kinyitja az ajándékát, lehet csalódott lesz, de tegyetek mellé egy kis levelet, amibe közlitek, hogy mi is az igazi ajándék.


Így meglepi lesz és boldogság a végén. És így ő tud magának lovat választani.

2022. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
8%
Hogy fér be a fa alá?
2022. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Ajándékkupont készíts neki, amibe beleírod,hogy kapott egy lovat. Januárban pedig elkezdheti keresni az igazit.
2022. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
Az edzőt megkérném, ha normális, jó fej, hogy ő kérdezze ki a lányt, mivel tőle még csak nem is lenne gyanús, hogy lovakról beszélnek. Simán ki tudja kérdezni, hogy milyen jellegű lónak örülne, lehet lenne fajták közül is egyből ötlet és megkérném, hogy segítsen eladót találni, amit vele megnéznék, mert lóvételkor úgy is az edzővel meg kell nézni, hogy megfelelő e, meg amit nem szoktak itt az oldalon említeni, állatorvossal is, mielőtt el van hozva.
2022. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

Meglepetés állatot úgy veszünk, hogy benyújtjuk a kiskártyát, majd a leendő tulajdonossal elmentek kiválasztani a lovat. NEKI vesztek, neki kell hogy jó legyen, marha fontos hogy masnival álljon a kertben karácsony estéjén.


Mire a ló megérkezik mindennek meg kell lennie.

2022. szept. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

Edzővel kell beszélni és őt bevonni, O ismeri a hűvös stilusat, képességeit.

Ez a "született tehetség", egy jó nagy kamu duma. Az osszes edzőm szerint "született tehetség" voltam. Csak a pénz miatt mondjak, persze ettől függetlenül egy saját ló, az szuper ajándék. Bár a mostani időkben tulzasnak tartom, de nyilván tisztában vagytok az anyagi helyzetetekkel.

2022. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Hűvös=hugod bocsi autocorrect
2022. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%
EGyetértek az előttem szólókkal, minimum, hogy az edzőt be kell vonni!
2022. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Hovarju ***** válasza:
75%

Szerintem is az lenne a legjobb, hogy karácsonyra egy becsomagolt játék lovacskát kapjon, egy kísérő kártyával :

"Én ez igazi ló leszek hamarosan, ha eljössz hozzám és kiválasztjuk egymást" vagy valami ilyesmi. :-)


Esetleg egy-két eladó ló fotóját is lehetne mellékelni.


Így meglepetés is lesz,és - karácsony után, ha vége az ilyenkor szokásos nyüzsgésnek- lesz ideje kiválasztani a neki megfelelőt.

2022. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!