Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már lehetne vágtáznom?

Már lehetne vágtáznom?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem lovagolni és patanyomfigurákat tanulok már. Először táborba vágtáztam, ott pedig azt mondták, hogy nagyon jól megy és nem hitték el, hogy még soha nem vágtáztam. Kb mennyi idő és gyakorlás után kezdhetnék vágtázni? (Sajnos heti 1x járok csak, de jövő augusztustól már heti 2x fogok)

2022. okt. 6. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Miért kellett lepontozni? 6os 8as vagyok. 😢

Egyetértettem válaszolókkal, az nem jó válasz? Nem akarom mégegyszer leírni ami már le van írva! 🤨🤨🤨

2022. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Most minden sértődés nélkül, kérlek magyarázd már meg nekünk, "válaszolóknak", hogy hogy adjunk hiteles választ egy ilyen kérdésre? Hiteles az a "válaszoló", aki képernyő mögé bújva megmondja neked a tutit, hogy személyesen Te mikor és hogyan fogsz fejlődni, hogy személyesen a Te edződ mikor enged majd vágtázni? Hiteles lesz az a "válaszoló", aki mond majd egy random számot egy mértékegységgel (pl. 0,5 év múlva), úgy, hogy sem a te lovaglásodat, lovaglási stílusodat, annak minőségét nem ismeri, sem az edződet, habitusát, más tanítványait?

Ha pedig a válasz nem hiteles, mire lesz jó? Megnyugtat, hogy nem kell sokáig várnod? Nem, nem nyugtat meg, mert Te is pontosan tudod jól, hogy semmi releváns kiindulási alap nem volt a válaszadáshoz. Csak azért, mert sajnos (és nem szemrehányásképp mondom) a kérdés leírásában semmilyen releváns információ nem szerepel válaszadás szempontjából, ami alapján félig hiteles "választ" tudnák akár erre a kérdésre adni.

Szóval a kérdés fennáll: Hiteles válaszokat vártál? Ha nem, miért szeretnél nem hiteles válaszokat kapni?

2022. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11.

Ha egyetértesz a válasszal, miért írod le, ha semmi plusz hozzáfűznivalód nincs? Erre való a válasz hasznosnak bizonyul gomb

2022. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12: tipikus wannabe lovas álmodozó tini...
2022. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sztem csak álmodozik hogy ha ilyen szinten lenne akkor már vagtazhatna e
2022. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: pontosan! :)
2022. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi az egyetértés 16
2022. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!