Kezdőoldal » Állatok » Lovak » SOS! Melyik lovardát választan...

SOS! Melyik lovardát választanátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Kettő lovardába jártam eddig,és a tanulás miatt nem fér bele a hétvégébe kettő lovaglás. Mindenképpen csak egybe szeretnék járni, az nem opció hogy kéthetente járok mindegyikhez.

1. lovarda: Ezt nem is nevezhetjük lovardának, 2 ló van, és a kert mögött lévő poros, nagyon kicsi karámon lovaglunk. Olcsó, és közel is van. rajtam kívül 2-3 lány jár. Kedves, de nagyon szigorú edző. Mindig egy másik lány mellé tesz be, aki teljesen nem az én szintemen van. És már november óta nem is vágtáztam nála egyáltalán, pedig már tudok szabadon vágtázni. A lovakra konkrétan csak mi ülünk, ő alig. Ebből adódnak a balesetek, mivel múltkor a másik lóról leesett a lány, mert nem ültek a lovon 3 hete, és a lány még futószáron is csak 1szer vágtázott. Versenyre való lehetőség nincs. De mégis azért ragaszkodok hozzá, mert Ő tanította meg nekem az alapokat, és félek, hogy rosszul esne neki. Meg nagyon szeretem az oktatóm, és a lovakat is.



2. lovarda: 10 lova van az oktatómnak, aki fiatal, kedves, tegeződünk vele, és homokos, nagy pályán lovaglunk, most fogunk elkezdeni versenyezni. Ide nagyon sokan járnak, alig van időpontja. Minden héten vágtázunk, és néha ugratás is van. Terepre nem sokszor járunk, de ha igen, akkor 3-4 vágtaszakasz is van. Az a hátrány, hogy messze van, és drágább is.



nagyon tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek. Vasárnapig kell döntenem.



2023. márc. 10. 20:57
A kérdező szavazást indított:
1. Lovarda
2. Lovarda
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha muszáj a kettő közül választani, akkor a 2.

Nincs ezeken kívül más lovarda a környéken, ahol még nem jártál?

2023. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen, ez a kettőn kívül az össze bezárt a rezsi miatt.
2023. márc. 10. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

"2. lovarda: 10 lova van az oktatómnak, aki fiatal, kedves, tegeződünk vele, és homokos"

Ez miért olyan fontos?

2023. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A nagy Levin ***** válasza:
89%

#3 " és homokos, nagy pályán lovaglunk"


A pálya homokos, nem az oktató!

2023. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Oh, akkor elnézést.A sok vessző megzavart.
2023. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
mi a célod? az 1. edzővel nem beszéltél még, hogy haladni szeretnél?
2023. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha gondolod beszélj az 1es lovarda edzőjével, de ha nem segít akkor a 2es lovardára szavazok.
2023. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is a kettesre szavazok. Ott tudnál fejlődni, versenyezni, balesetmentesen. Az egyes lovarda balesetveszélyes, és nem tudsz ott fejlődni.
2023. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha fejlődni szeretnél, a 2. lovardát válaszd, ha csak heti egyszer lötyögni, az elsőt.
2023. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen a 2-es lovarda. Az első nem is lovarda, valószínűleg csak feketén tanítgatnak a hátsó kertben. Én elhiszem, hogy kedveled az oktatót, de abszolút nem fejlődsz sehova, csak az ő zsebét tömöd. A 2-es lehet, hogy drágább, de van fejlődési lehetőség, plusz az árban megfizeted a normális körülményeket is.
2023. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!