Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen méretű csomózott...

Milyen méretű csomózott kötőféket vegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom, hogy veszek egy csomózott kötőféket, de nem vagyok biztos a méretben.

Normál esetben fullos kantárt és kötőféket használok, viszont azt mindig a maximális nagyságon, úgyhogy lehet az X fullos csomózottból jobb lenne, de nem igazán értek hozza egyenlőre, hogy azt pl milyen mértékben lehet állítani stb.

Köszönöm ha válaszolsz!



2023. márc. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed meg a készítőt hogy miket mérj le a lovon és az alapján tud segíteni hogy mekkorát válassz. Ha bolti akarsz, akkor is kéne lennie mérettáblának. Meg boltba vissza is viheted ha mégse jó és veszel egy másik méretet.
2023. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno Dali lovasfelszerelésnél csináltattam hasonló lovamra, lemértem a pontos méreteit és jóblett rá 🙂 Nagyon szépen dolgozik a hölgy, és jó árai vannak. Szerintem mindenképp megéri csináltatni a bolti helyett.
2023. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Inkább csináltatni szeretnék én is, úgyhogy valószínűleg írok, hogy hogyan mérjem le a lovat, mert mérettáblázatot sajnos nem találtam.
2023. márc. 28. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Dali nagyon jó, én is csak ajánlani tudom
2023. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a Dalit
2023. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!