Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugró nyereg vs. univerzális...

Ugró nyereg vs. univerzális nyereg?

Figyelt kérdés

Nyerget szeretnék venni, de elbizonytalanodtam, hogy mégis milyet vegyek. Az ugró nyergek hozzám közelebb állnak, jobban is tetszenek és szeretnék többet ugrani, fejlődni, amihez nyilván jobb lenne egy ugró nyereg. A Norton Club Rexine ugrót néztem egyébként, mert nem versenyzek, inkább hobbi, viszont pont ezért lehet jobb lenne egy univerzális, terepezni, síkmunkára is stb. és általában univerzálisban is lovagolok. A Norton-ról egyébként azt hallottam, hogy ilyen alap/hobbi szintre teljesen jó, de az univerzálisa drágább és nem is tetszik annyira, mint az ugró.

Köszönöm, ha válaszolsz!



2023. ápr. 24. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az univerzálisat venném, de te az ugrót szeretnéd, egyértelműen látszik a kérdésedből. Ha az unit veszed meg, nem leszel elégedett, mert piszkálni fogja a csőröd, hogy mennyivel jobb lenne a másik, akkor is, ha emez a logikus döntés.
2023. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindenképp arrafelé hajlok, csak annyi zavar, hogy mi van, ha az ugró ugrásokhoz jó lesz, de síkra stb meg nem megfelelő. Bár ahogy néztem a Norton térdtamasza nincs olyan nagyon elöl, szóval lehet ez nem is lenne probléma.
2023. ápr. 24. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálni valahol az ugrót és tudnál dönteni úgy.
2023. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ugró nyereg is tökéletes síkra és terepre, nekem is ugró van, és nem cserélgetem a nyerget mert ez is megfelelő minden célra
2023. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugró van, mert hobbi szinten ugrok heti 1-2x edzővel. Én nagyon szeretem, kényelmes a hatalmas térdtámaszai miatt. Nekem egy kentaur van. Terepre is járok vele, síkmunkán is kényelmes.
2023. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, úgy döntöttem, hogy az ugrót veszem. :)
2023. ápr. 27. 09:27
 7/7 anonim válasza:
Nalunk a lovardaban van olyan lo akin az edzom ugro nyerge van es kenyelmes terepeken is!
2023. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!