Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas táborban kisegítő...

Lovas táborban kisegítő lehetőségek Vas megyében?

Figyelt kérdés

Sose volt lehetőségem lovagolni hosszabb ideig csak 1 évében 1 hétig táborban és nincs lehetőségem lovagolni de szeretnék lovagolni cserébe segíteni amivel csak tudok persze ezt csak nyáron tudnám szerintem csak csinálni

Aki tudna valami jo lovardát az kérem segítsen

Előre is köszönöm

16/L



2023. ápr. 29. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ha nem igazán értesz a lovakhoz, illetve még gyermek is vagy és nem is ismernek nem fognak szívesen látni, hogy segítségért cserébe te lovagolhass. Egyel több gyermek akire vigyázni és nézni kell, hogy ne csináljon semmi veszélyeset és még ingyen is lovacskázik. Illetve kedves kérdező nem mindegy, hogy Borsod megyében ajánljunk neked esetleg ilyen lovardát vagy Fejér megyében például.
2023. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de én nekem a kérdésben benne van hogy vas megye

és nem kell rám vigyázni bármilyen meglepő de táborban is volt hogy pár órára rám bízták az egész csoportot és láss csodát senkinek semmi baja nem volt

és lehet hogy nem értek annyira a lovakhoz de el kell valahol nekem is kezdeni

2023. ápr. 29. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, elsiklottam a Vas megye felett! Persze mindenkinek el kell valahol kezdeni. Csak nem táborban ingyen munkában ahol cserébe lovacskázol. Gyűjtsd inkább a pénzed vagy menj el nyári munkára abból meg fedezni tudod a lovasoktatásodat.
2023. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, csak menj el személyesen (akár szüleiddel) lovardákba. Nálunk Veszprém megyében akad egy-egy ilyen lehetőség, de a mi lovardánkba csak olyanok jöhetnek táboroztatni, akit ismerünk. Volt pár rossz tapasztalat.

Vasi lovardákban sem hiszem hogy máshogy van. Előbb el kéne menned egy-egy hétvégére besegíteni, és ha látják, hogy nem menekülsz a munka elől és cuki vagy a gyerekekkel, akkor biztos szívesen látnak a táborszezonban.

2023. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!