Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fouganza vagy HKM kobak?

Fouganza vagy HKM kobak?

Figyelt kérdés
Egy drágább fouganza kobak éri meg jobban, vagy egy kicsit drágább pl.: HKM sidney? Heti 2x járok lovagolni, szóval nem olyan gyakran, de a jelenlegi kobakomat mindenképp cserélnem kéne. Melyiket lenne érdemes megvenni?

2023. máj. 1. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fel és azt amelyik kényelmes. Mindkettő megfelel a szabványnak úgyhogy azon nem múlik hogy melyik véd jobban, mindkettő jó. Akkor meg már azt válaszd, amelyik kényelmesebb
2023. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon öreg fouganza kobakom van, a másik márkát ugyan nem próbáltam, de ez sok-sok év után is teljesen jó és kényelmes, úgyhogy mindenképpen azt ajánlom!
2023. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt Fouganzam, tökéletes volt. Egy sima, fekete kobak volt, a közepén szürke műanyag csíkkal. Csak azért cseréltem le, mert nagyon megtetszett egy másik. De ez a Fouganza 5 évig használatban volt. Igaz, sosem estem fejre, így nem tudom mennyire bírt volna a nagy ütést, de panaszom sem lehetett rá.
2023. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fouganza kobakom van, én is heti 2x járok, többször is estem benne, 1x fejre is, eltört a napellenzős része, de semmi bajom nem lett, és vissza is száltam.
2023. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HKM árában már Casco-t kapsz, nekem az nagyon bejött. Könnyű, dizájnos, sok helyen állítható.
2023. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!