Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez nem szemétség így?

Szerintetek ez nem szemétség így?

Figyelt kérdés
Lovasoktatói végzettségem van, még nem oktattam de szeretnék a jövőben ebben az irányban elmenni, viszont az eddigi tapasztalataim alapján elvárják hogy a napi 10 órába beleférjen az oktatás emelett etessem meg a lovakat és trágyázzak is tehát a lovászmunkát is rám aggasztják. Hozzáteszem hogy a legtöbb helyen 30 boxos istállóról van szó. Jogosan vagyok kiakadva ezért?
2023. máj. 13. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pozícióra jelentkezel? Kifejezetten lovasoktatót hirdetnek vagy lovardai munkatársat és hasonló megfoghatatlan állásokat?

Lovasoktató az max szerszámoz, előtte-utána ápol (és megmutatja a tanítványoknak, mert jó esetben ugye nem csak felülnek a lóra meg leszállnak), de etetés, istállómunka valóban nem az ő dolga. Persze illik tudni, de nem neki kell konkrétan állandó jelleggel végezni.

2023. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát így hírtelen nem 1 emberes munkának tűnik.
2023. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik környéken vagy?
2023. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
El ne vállald ezt így
2023. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 robetko ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van,szemétség. Még a szerszámokat sem kellene takarítanod nemhogy trágyázni! Remélem sikerül találnod egy normális lovardát. Sok sikert👍. Most amúgy nagyon felbosszantottak egyes emberek,de mérges lettem 👿
2023. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te oktatni mész nem ganézni. Főleg nem egyedül. Bár hozzá kell tenni, hogy nem tudom felétek hogy van, de itt 13-14 órától tudnak jönni a lovasok, mert a java suliba jár vagy dolgozik. Én 9-17ig dolgozom. Délelőtt lovagolok, futószárazok, rendezem a cuccokat, délután edzéseket tartok.

Kisebb 5-6 lovas helyen beleférne a trágyázás is, de nálunk is 20+ ló van, így az a lovász dolga.

2023. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább jól fizetnek?
2023. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 robetko ***** válasza:
6-os mindenben igazad van csak a trágyázásban nem. Nem az ő dolga ahogy neked sem,ugye? Még ha két ló van akkor sem! Egyébként kedves kérdező hogy alakultak a dolgok?
2023. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as! Igazából megegyezés kérdése. 4 ló esetén még bevállalnám, ha az időbe belefér és olyan a matek, felette nem. Dolgoztam olyan helyen ahol mindent IS csinálni kellett, 18 lovat rendezni, oktatni, lovagolni, csikóval foglalkozni... Ráadásul bagóért heti 6 napot. Na olyat soha többet, de akkor még ifjú titán voltam hajtott a lelkesedés, viszont nagyon hamar kipurcantam.


Ahol most vagyok nincs fedeles, így én is meg a lovak is ki vagyok téve az elemeknek. Oktattam szakadó hóban, - 5 - 10 fokban, itt állandóan fúj a szél, nyáron a homokban stabil 30-40 fok. Ha 30 fok felett van árnyékban, akkor csak 30 percet lehet jönni, mert a lovak is, meg én is kiájulunk a lovasokról nem is beszélve.

De világért se váltanám a jelenlegi helyem, szeretnék, megbecsülnek.

2023. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8-as: A végén mégsem vállaltam el, nekem túl sok lenne a 30 box kitakarítása és még utána oktatni is. Úgyhogy még mindig keresek 🥺
2023. jún. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!