Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Baba tusfurdot hasznalhatok a...

Baba tusfurdot hasznalhatok a lovamhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kerdesem hogy baba tusfurdovel lehet e lovatfurdetni mert nem akarok dragan lovasboltba losampont venni ha a baba tusfurdo is jo

#baba #fürdetés #lotisztitas
2023. júl. 2. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha drága egy lósampon akkor hogyan tartasz lovat? A lovaglás egy drága sport, akinek nincs alap lófelszerelésekre pénze miért tart lovat??? Egyébként is egy lósampon nem sokkal drágább mint amit te használsz, sokáig elég
2023. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
*Sokáig elég, tehát egyszer kell megvenned. Nem véletlenül van külön lósampon, kérlek használd azt.
2023. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kerdes
2023. júl. 2. 20:52
 4/11 A kérdező kommentje:
1
2023. júl. 2. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés az volt, hogy cgánykodással ki lehet-e váltani a sampont, kérdés, hogy ha 2000 ft neked magas, akkor minek a ló.
2023. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek mostanában lósamponnal akarnak hajat mosni, a lovat meg baba samponnal furdetni. 🤦🏻‍♀️

Mi van veletek?! NEM ARRA VALÓ! RÁ VAN ÍRVA!

Más a ló és az ember bőre/haja/szőre. Más ph, minden más.

2023. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi wu2t vettünk nekik...
2023. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, tudom, hogy szövegértési problémáid gyakran előfordulnak. Lásd összekevered a lónak illetve embernek való tisztálkodási szereket, de a kommentemben a választ is leírtam a kérdésedre, ha nem vetted volna észre. Most pedig már csak bízni merek abban, hogy ez remélem csak egy provokatív kérdés és nincsen lovad, mert az ilyen lovasok a lovas társadalom szégyenei.
2023. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#3, nem ez volt a kérdés, de ez rá a válasz.

"Majomra van, banánra már nincs."

2023. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi Wu2vel mossuk a lovakat, a szürkéket ultraderm és hamvasító megy. Én se költök lovasbolt samponra, mert irreálisan drága. Ráadásul 5 lovat mosok heti szinten hamar elfogyna az 5000Ft-os lósampon. Nem vagyok fillérbacó, de abból a pénzből inkább veszek jobb takarmányt vagy tartósabb felszerelést. A lovasokat is sok mindennel próbálják lehúzni, ilyen a sampon ára is.
2023. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!