Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez mi leheg vagy...

Szerintetek ez mi leheg vagy mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A lovamnak volt egy kis serulese be voltak dagadva az elso labain az inak nem santitott ra, elmult a duzzadas, látta az orvos szerinte redbe jott ezutan elkezdtuk a munkat a loval(napkozbe legelon van este van boxba) mindig mikor tobbet van vele vagtazva vagy jobban hasznalja a labat reggelre beduzzad a laba estere viszont vagy ha jarkal vele egy ido utan lemegy a duzzanat ha nincs vele dolgozva reggelre se dagad be vagy ha csak siman elkezd a legelon rohangalni reggelre szintugy beduzzad de estere lemegy ez mitol van?

2023. júl. 9. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Állatorvost kérdezted?
2023. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak simán beszűrődik reggelre. Boxban van tartva? Nekünk is van egy ló aminek reggelre mindig felvizesedik a két hátulja, de mozgásra szépen lemegy.
2023. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ez van nála akkor ez normális?
2023. júl. 12. 09:32
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg volt kint állatorvos ahogyan írtad is akkor miért nem őt kérdezed ezekről is. Tudom, nem leszek népszerű ezzel, de naponta érkezik minimum egy olyan kérdés, hogy valaki távgyógyítással szeretné helyrehozni a lovát. Azt hiszed hogy itt majd valaki jobban tudja mint egy orvos? Ráadásul a lovat se láttuk. Az itt kommentelő emberek fele lovat is csak képről látott, ne itt kérdezgesd. Hanem a szakembertől
2023. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es ha nem tudsz rá valaszt ne pazarold az idodet mert senkit nem erdekel aki ki akarja irni az ki is fogja!
2023. júl. 12. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok te választ és megsúgom neked senki sem fogja 😩

Anélkül, hogy valaki látná a lovat mit mondjon??? Kettőnk közül te pazarolod az idődet erre az oldalra ahelyett, hogy szakemberhez fordulnál.

2023. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Nem tudok rà
2023. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked ennyire nincs eleted hogy ezzel kell foglalkozzal? Még mindig a sajat idodet pocsekolod, nem csak nalam fordulhat ez a jelenseg elo itt elsosorba azokat kerdeztem akiknek van valami tapasztalata ezzel a temaval es tud e tanacsot adni, neked semmi kozod ahhoz hogy en milyen kerdest teszek fel! Ugyebar nem vagy te itt senki hogy megmond ki mit csinalhat szanalmas vagy menj es foglalkozz a sajat dolgaiddal!🥰
2023. júl. 12. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt az undorító hangnemet. Mindkét válaszomban csak elmondtam az én véleményem és neked akartam jót meg annak a szerencsétlen lónak. Egy egy probléma ami nálad és esetleg másnál is hasonlóan mutatkozik még nem biztos, hogy ugyanabból a forrásból ered. Az utóbbi időben sajnos eléggé bele kellett ásnom magam a témába mégsem kommentelek, mert nem látom a lovat illetve orvos sem vagyok. És továbbra is hangsúlyozom az itt jelenlevők nagy része nem ért a lovakhoz. Akkor már inkább Facebookon érdeklődj csoportokban lovas emberek között, ne egy ilyen névtelen oldalon.

Sajnálom, hogy nem akarod vagy nem tudod ezt jó néven venni és jön a dobálózás hogy kinek mennyire unalmas az élete, hogy én mennyire szánalmas vagyok. Mégis egyetlen épkézláb kommentet nem kaptál. Amiről beszéltem is neked es próbáltam volna segíteni vagy felhívni a figyelmed valamire; de te egyből a rosszindulatot látod az emberben, mert nem olyan választ kapsz amit kitaláltál magadnak.

2023. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te meg azt ertsd meg, hogy hiaba irod most is ezeket a sorokat akar minden egyes ilyen kerdezonek.. kepzeld el az allatorvosom kulfoldon van eppen egy surgos mutetben vesz reszt, egyaltalan nem egy durva serulesrol van szo a lonal, akinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata attol varom a valaszokat🥰🥰
2023. júl. 12. 21:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!