Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó bértartás budapesten,...

Olcsó bértartás budapesten, van-e?

Figyelt kérdés
Van e esetleg olyan lovarda ahol nem olyan drága a bértartás és benne van a takarmány. Meg azért legyenek edzok stb
2023. júl. 10. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent neked az olcsó?
2023. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tudd, hiába van edző, az edzésért külön kell fizetni. Egy normálisabb bértartás min 80-100 ezerről indul, ahol van némi infrastruktúra is (normális mosdó, melegedő/öltöző, saját nyerges, kövezett járda ... Stb) ezenkívül ha edzővel lovagolsz alkalmanként még legalább 5 ezer. Szóval kb havi 150 simán elmegy lovacskázásra.
2023. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nálunk már vidéken is 90 fölött van a bértatás majdnem mindenhol.

Az egyik helyen ahol 90- re emelték, ott nem volt normális lovász ( mindig csak egy valami jött ment ember), nem volt ebből kifolyólag rendben tartva a helyük, nem kaptak normális minőségű takarmányt, igaz fedeles volt - ez volt az egyetlen előnye. A többi infrastruktúra majd összedőlt.

Van egy másik hely ahol szintén 90 a bértartás az a hely nagyon rendben van, bár láttam már jobbat is, viszont ott meg nincs fedeles csak egy kisebb pálya.

Ha már vidéken is ez megy akkor szerintem Pesten sem lesz nagyon 90 alatt minőségi hely. De ez így is van rendjén. Ha elvárás, hogy jól el legyen látva a ló, legyen normális infrastruktúra akkor azt meg kell fizetni. Nem tudom tényleg; hogy mi neked az olcsó, de 50 ezerért mar szerintem sehol nem tartanak lovat.

2023. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!