Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Nemzeti Lovarda oktatásáról...

A Nemzeti Lovarda oktatásáról mik a vélemények? Valaki jártas a témában esetleg?

Figyelt kérdés

Régebben már lovagoltam hobbi szinten, tehát nem a 0-ról kezdeném. Az árai elég borsosnak tűnnek, de ha magas színvonalú az oktatás, rá tudnám szánni a pénzt.

A díjugratásig való eljutás lenne a célom.



2023. júl. 10. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ott elég gyenge színvonalú az oktatás.

(Nyilván nem mindegy mihez viszonyítod, de nem hiszem hogy megérné az árát)

2023. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont megkérdezhetem hogy ezt honnan hallottad? Valaki mondta aki már járt oda?
2023. júl. 11. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több embert is ismerek aki oda jár/oda járt.
2023. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 és ők végül hol folytatták? Ismersz valami jó helyet a fővárosban?
2023. júl. 13. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos Budapest nem igazán bővelkedik jó lovardákban.


Tavaly 27 évesen nem engedtek lovagolni, férfi vagyok amúgy, újabb negatívum a szemüben, mivel 85 kb voltam és 80 a súlyhatár. (Igaz, most is annyi vagyok, csak az izom több).

Eleve nem tetszett, hogy senki sem állított meg, amikor bementem, hogy ki keresek, csak úgy besétáljatt. Nem tudtak semmit, akiket megkérdeztem, volt egy szabad pálya, ahová a profik mehettek. Az edzőnő se telefonon, sem emailen nem válaszolt.

Végül valaki mondta, hogy hátul nézzem meg. Fedett pálya volt, nem is tetszett, az edzőnő könnyelműen mondta, hogy le van halkítva a telefonja. Majd egy mérleget hozott... Nem lovagolhattam, hiába mondtam, hogy kifizetném. Többé nem jártam azon a helyen.


Pécelen vagy Kistarcsán nézz szét. Esetleg Cseresznyevirág Lovarda.

2023. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért, egy ló száz kg. És máshol lovagolok azóta.

Sértés felesleges volt.

2023. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több száz... Nem azért segítek másoknak, hogy azután sértsenek.
2023. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatodat. Nem valami jó hír. A Cseresznyevirág lovardának már utánanéztem, de elvileg ott nem foglalkoznak komlyabb lovasokkal, nekem pedig nem csak a hobbilovaglás lenne a cél. A többi lovarda sajnos nekem megközelíthetetlen messzeségben van.
2023. júl. 17. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nagyon szívesen. Akkor legfeljebb Érdet tudom javasolni, az ottaniakról jókat hallottam. Déliből vagy Kelenföldről hamar odaérsz.

Sok sikert, hogy megtaláld az ideális lovardát!

2023. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Sértés felesleges volt.

Én ugyan nem sértegettelek.

Azt írtam, hogy 85 kg-osan magadtól kellett volna visszafognod lovaglási hajlamaidat.

Ha ezt sértésnek fogtad fel, járjál el szakemberhez, aki megtanít a dolgok jelentésére.

2023. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!